Bring Me The Horizon

i

Autor: Facebook/Bring Me The Horizon

Muzyczne nowości

Bring Me The Horizon niespodziewanie wydał nowy album. Jest już dostępny

Choć premiera albumu "Post Human: NeX Gen" była nieraz przekładana, fani Bring Me The Horizon w końcu doczekali się nowego wydawnictwo. Muzycy BMTH właśnie wypuścili w świat nowy studyjny krążek. Jest już on dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Bring Me The Horizon niespodziewanie wydał nowy album

Pierwotnie nowy album formacji Bring Me The Horizon, zatytułowany "Post Human: NeX Gen", miał ukazać się we wrześniu ubiegłego roku, ale do tego ostatecznie nie doszło. Nie dotrzymano także kolejnego terminu, a mianowicie stycznia 2024.

W kwietniu grupa, w mediach społecznościowych, udostępniła klip z zapowiedzią, że "nadchodzi czas na nową erę". I wspomniana era właśnie nadeszła. 

Muzyka jest jak pamiętnik - Midge Ure w Eska Rock

Muzycy totalnie niespodziewanie ogłosili 23 maja, że krążek "Post Human: NeX Gen" będzie dostępny na serwisach streamingowych kilka godzin później, od północy z 23 na 24 maja. 

Na albumie znalazło się aż 16 premierowych kompozycji, wśród nich jest m.in. singlowe "Kool-Aid". Najnowsze wydawnictwo jest kontynuacją, wydanego w 2020 roku, "Post Human: Survival Horror". Jest to też pierwsza wydana płyta od czasu zeszłorocznego odejścia z BMTH klawiszowca i producenta Jordana Fisha.

Z całością możecie zapoznać się poniżej: 

Bring Me The Horizon ponownie zagra w Polsce

W tym roku formacja Bring Me The Horizon odwiedzi, po raz kolejny, nasz kraj. Zespół będzie jednym z headlinerów tegorocznej edycji Mystic Festivalu, która odbędzie się w dniach 5-8 czerwca w Gdańsku. BMTH zagra ostatniego dnia na głównej scenie festiwalu. 

Oprócz Bring Me The Horizon na terenie gdańskiej Stoczni zagrają w tym roku także m.in. Megadeth, Machine Head, Bruce Dickinson, Kerry King, Accept czy Kreator.

Oto najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify [TOP10]: