Blue Öyster Cult

i

Autor: Facebook/Blue Öyster Cult

Wiadomości

Blue Öyster Cult oddali hołd The Beatles. Tak brzmi ich cover utworu "If I Fell"

W sieci można już obejrzeć teledysk zrealizowany do coveru jednego z utworów The Beatles w wykonaniu muzyków kultowej formacji Blue Öyster Cult. Ich wersja "If I Fell" znalazła się na tegorocznym albumie "Ghost Stories".

Blue Öyster Cult oddali hołd The Beatles

Nie tak dawno formacja Blue Öyster Cult wypuściła w świat nowy album. Krążek zatytułowany "Ghost Stories" ukazał się na rynku 12 kwietnia. To piętnasty studyjny krążek w dorobku tego zespołu i, jednocześnie, również ostatni. Znalazły się na nim utwory pochodzące z bogatego archiwum, które zostały zmiksowane przy wsparciu sztucznej inteligencji. W tym covery. 

Na "Ghost Stories" pojawiła się m.in. wersja "If I Fell" z repertuaru The Beatles. Oryginalnie ten utwór pojawił się na albumie "A Hard Days Night". 

Najsłynniejsze logo w historii rocka należy do The Rolling Stones. Jak powstało?

W sieci pojawiło się właśnie niepublikowane wcześniej wideo, na którym muzycy Blue Öyster Cult wykonują akustyczną wersję singla The Beatles z 1964 roku. Teledysk został nakręcony w kwietniu 2016 roku w Red Studios w Hollywood. 

Tak prezentuje się całość: 

Blue Öyster Cult to amerykańska formacja, która powstała w 1967 roku. Jest znana z takich utworów, jak m.in. "(Don't Fear) The Reaper" czy "Burnin' For You". Grupa, na całym świecie, sprzedała ponad 25 miliony egzemplarzy swoich płyt. 

Oto 5 najważniejszych kompozycji Billy'ego Joela:

Listen on Spreaker.