Three Days Grace - KONCERT

Three Days Grace - KONCERT
  • Miejsce: Progresja Music Zone ul. Fort Wola 22, Warszawa
  • Czas: Poniedziałek, 25 stycznia 2016, 19:00
  • Cena od: przedsprzedaż - bilet kolekcjonerski - 102 PLN / przedsprzedaż - bilet kolekcjonerski - 118 PLN / w dniu koncertu - 125 PLN
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Three Days Grace
Three Days Grace na pierwszym klubowym koncercie w Polsce!

Już 25. stycznia w stołecznej Progresji wystąpią gwiazdy hardrocka – Three Days Grace! Kanadyjczycy będą promować swój najnowszy, wydany w 2015 roku album „Human”. Pochodzą z niego hity takie, jak „Painkiller”, „I Am Machine” i „Human Race”. Będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć zespół na klubowym koncercie w Polsce!

Three Days Grace został założony w 1997 roku w Norwood w Kanadzie. Zespół wydał dotychczas pięć studyjnych albumów, które rozeszły się w wielomilionowych nakładach. 3DG zdobyli wiele nagród i wyróżnień m.i. zostali uznani Rock Artist of the Year i Modern Rock/Alternative Artist of the Year przez prestiżowy magazyn Billboard, byli także nominowani do czterech nagród Juno. Zespół ma największą w historii liczbę singli, które zajmowały pierwsze miejsca na liście przebojów radia Active Rock.

Three Days Grace dotychczas gościli w Polsce tylko raz. Koncert w Progresji będzie nie lada gratką dla fanów, gdyż będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć zespół w warunkach klubowych.

Zespół wystąpi w składzie: Matt Walst (wokal), Neil Senderson (perkusja, klawisze, chórki), Brad Walst (gitara basowa) oraz Barry Stock (gitara).