Robert Plant - Festiwal Legend...

Robert Plant - Festiwal Legend Rocka
  • Miejsce: Dolina Charlotty Strzelinko
  • Czas: Wtorek, 21 lipca 2015, 19:00
  • Kategoria: koncerty
Festiwal Legend Rocka – festiwal odbywający się cyklicznie od 2007 roku w amfiteatrze położonym w Dolinie Charlotty. To niezapomniane i pełne wrażeń widowisko, które już na stałe wpisało się w kalendarz letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Koncerty w Dolinie Charlotty charakteryzują się niezwykłą atmosferą, która pozwala cieszyć się muzyką w wyjątkowy sposób. Ze względu na przepiękne usytuowanie amfiteatru i jego kameralność, kontakt z muzykami nie jest utrudniany przez tłumy ochroniarzy i metalowe zapory barierek, co daje poczucie niesamowitej bliskości z artystami. Festiwal Legend Rocka to impreza, która słynie z urokliwego miejsca, ponadczasowej muzyki, niezapomnianych wrażeń i wspaniałej organizacji.
Dolina Charlotty to magiczny resort w pobliżu Słupska. Ta olbrzymia powierzchnia usytuowana w leśnej scenerii jest zorganizowana w niezwykle przemyślany i uporządkowany sposób. Na jej terenie znajdują się ekskluzywne obiekty noclegowe, Spa, baseny, restauracje, a także inne atrakcje takie jak: park linowy, fokarium czy zoo z wyspą lemurów.
W tym roku, do Doliny zawitają gwiazdy największego formatu, a publiczność doświadczy muzycznej podróży w czasie, do okresu największej sławy ikon muzyki rockowej. Wcześniejsze edycje swoją obecnością uświetnili m.in. Carlos Santana, Ray Manzarek i Robby Krieger („The Doors”), Deep Purple, Thin Lizzy, Nazareth, Colosseum czy UFO.
Tegoroczna, dziewiąta już edycja Festiwalu Legend Rocka będzie naprawdę wyjątkowa ze względu na wspaniały występ wirtuoza gitary Carlosa Santany, Roberta Planta – fenomenalnego wokalisty Led Zeppelin oraz od lat niezmiennego, kultowego zespołu ZZ TOP.
9. Festiwal Legend Rocka Dolina Charlotty – 3-4 lipca 2015r. Amfiteatr - sektor
I II III
03.07.2015 koncert ZZ TOP 280 zł 230 zł 190 zł
04.07.2015 koncert Carlos Santana 350 zł 300 zł 250 zł
21.07.2015 koncert Robert Plant 300 zł 250 zł 200 zł

Bilety już w sprzedaży na TICKETPRO

Serdecznie Państwa zapraszamy!