ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica z orkiestrą symfoniczną. Do sieci trafił fragment koncertu S&M

  2019-10-04
  Koncert Metalliki z orkiestrą symfoniczną to bardzo symboliczne wydarzenie i to z kilku powodów. Do sieci trafił fragment specjalnego koncertu, który będzie dostępny również w polskich kinach.
 • Słynna siekiera z 'Lśnienia', została sprzedana za ogromną kwotę

  2019-10-04
  Scena z 'Lśnienia', w której Jack Nicholson niszczy drzwi za pomocą siekiery, jest do dziś uważana za kultową. Niedawno sprzedano słynną siekierę, która została użyta do sceny i jak się okazuje, była ona wiele warta.
 • Słynna piosenka z Titanica w wersji metalowej. Tego trzeba posłuchać

  2019-10-04
  Gdy słyszymy piosenkę z Titanica, to jedno co pojawia się przed oczami, to słynna scena na dziobie statku. Okazuje się, że nawet tak klasyczny numer, da się przerobić na wersję metalową.
 • Donald Trump strollował wszystkich memem z Nickelback

  2019-10-04
  Donald Trump będzie w przyszłym roku walczył o reelekcję, także walka polityczna jest mocno rozkręcona. Nikt nie spodziewał się jednak, że polityk wytoczy działa w postaci mema i to takiego, na którym jest Nickelback!
 • Lars Ulrich wsparł Jamesa Hetfielda w walce z alkoholizmem

  2019-10-04
  James Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową i nie wiadomo, kiedy zespół znowu wróci do grania. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, wsparcia udzielił mu także Lars Ulrich.
 • Kevin sam w domu: szczegóły nowej wersji filmu. Główny bohater nie będzie się nazywal Kevin

  2019-10-03
  Kevin sam w domu, to jeden z tych filmów, który do dziś uważany jest za klasyk. Okazuje się, że ma powstać nowa wersja, która mocno będzie się różnić od kultowego oryginału.
 • Dlaczego Metallica zagrała 'Sen o Warszawie'? Okazuje się, że pomysłodawcą był Polak!

  2019-10-03
  Wykonanie 'Snu o Warszawie' przez Metallikę na PGE Narodowym, było niesamowicie miłą niespodzianką. Okazuje się, że wybór numeru nie był przypadkiem, a nad wszystkim czuwał pewien Polak.
 • Vans z nową kolekcją ubrań i butów dedykowaną „The Nightmare Before Christmas” Tima Burtona

  2019-10-03
  Wyjątkowa kolekcja inspirowana Timem Burtonem, będzie dostępna w sklepach od 4października.
 • Ile Slayer zarobił na sprzedaży merchu podczas ostatniej trasy? Suma jest ogromna

  2019-10-03
  Slayer zbliża się do końca trasy koncertowej, która jest pożegnaniem z fanami. Ujawniono, ile Slayer zarobili na sprzedaży koncertowego merchu. Kwota, która wpłynęła na konto zespołu robi wrażenie.
 • Osiem lat po zakończeniu działalności R.E.M., Michael Stipe wraca z solowym singlem!

  2019-10-03
  Fani R.E.M. czekali na ten dzień bardzo długo, a dokładniej 8 lat. W końcu, Michael Stipe wyda solowy singiel, na który czekają fani.
 • Dawid Podsiadło z akustycznym koncertem jednak w Warszawie! Kiedy i gdzie 'Leśna Muzyka' w stolicy?

  2019-10-03
  Koncerty Dawida Podsiadło cieszą się niesamowitym zainteresowaniem fanów. Ledwo bilety trafią do sprzedaży, a już ich nie ma. Okazuje się, że na trasie 'Leśna Muzyka' pojawi się także Warszawa! Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć artystę w stolicy?
 • Dawid Posiadło ogłasza akustyczną trasę. BILETY, gdzie kupić?

  2019-10-03
  Jeszcze nie opadły emocje po niesamowitym koncercie na PGE Narodowym, podczas którego 60 tysięcy fanów śpiewało jego utwory, a Dawid, zgodnie z zapowiedzią złożoną fanom w sobotę ze sceny, ogłasza nową serię koncertów.
 • System Of A Down w Polsce 2020. Miejsce koncertu ogłoszone!

  2019-10-03
  System Of A Down to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Grupa przez lata porywała na koncertach fanów z całego świata. Teraz znów będziemy mogli cieszyć się ich występem w naszym kraju! Kiedy i gdzie zespół wystąpi w Polsce w 2020 roku? Wszystkie informacje na EskaROCK.pl
 • PRO8L3M OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ ART BRUT 2! NOWY MATERIAŁ JUŻ W DRODZE.

  2019-10-03
  Oskar i Steez nie zwalniają tempa w 2019. Niezapomniany mixtape duetu PRO8L3M – „Art Brut” niedawno obchodził piątą rocznicę wydania. Z tej okazji zespół zapowiedział nadchodzące wydawnictwo – „Art Brut 2”, czyli kolejną część tego wyjątkowego projektu. Już teraz zespół zaprasza na kolejną trasę koncertową wiosną 2020. Wkrótce bilety trafią do sprzedaży.
 • Było sobie życie - serial powraca na Netflix!

  2019-10-02
  Serial 'Było sobie życie' to prawdziwy hit i to taki, który można nazwać międzypokoleniowym hitem. Słynna animacja ma powrócić na Netflix, co jest raczej bardzo dobrą wiadomością.
 • Birds of Prey - zwiastun. Co wiemy już o nowym filmie z Harley Quinn?

  2019-10-02
  Na ten film czeka wielu fanów komiksów oraz miłośników Margot Robbie, którzy pokochali ją w roli Harley Quinn. W końcu poznaliśmy pierwszy zwiastun filmu 'Birds of Prey'.
 • Van Halen nigdy już nie wróci? David Lee Roth nie ma wątpliwości

  2019-10-02
  Temat zespołu Van Halen jest pewnego czasu niejasny, a fani ciągle dopytują, co będzie dalej. W końcu, David Lee Roth wypowiedział się na temat przyszłości grupy.
 • Śpiewająca bezdomna stała się hitem internetu. Nagranie ma już ponad 600 tysięcy odtworzeń

  2019-10-02
  Ukryte talenty są praktycznie wszędzie, tylko często nie potrafimy ich zauważyć i tak jest w tym przypadku. Nagranie śpiewającej bezdomnej, stało się prawdziwym hitem internetu.
 • Były basista Metalliki, zaoferował pomoc Jamesowi Hetfieldowi

  2019-10-02
  Wiadomość o powrocie Jamesa Hetfielda na odwyk, zszokowała wszystkich fanów Metalliki. Na szczęście, w walce z nałogiem, muzyk nie jest sam i może liczyć również na wsparcie dawnego kolegi z zespołu.