Dominik Pajewski

02.04.2020 (18:05)

Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.

Przed słuchaczami jeszcze siedem kompozycji, które poznamy już 30 kwietnia. Wśród nich niezapowiadana wcześniej niespodzianka - w jednym z utworów wokalnie udzielił się gość, który zaśpiewał w języku polskim, co w przypadku dotychczasowej, anglojęzycznej konsekwencji The Freuders jest sprawą bezprecedensową.

ŁÓDZKIE HEDONE POWRÓCIŁO Z NOWYM SINGLEM PO 15 LATACHZespół zapowiedział, że od dnia premiery płyta dostępna będzie w trzech wydaniach:

- bezpłatnym, za pośrednictwem platforn streamingowych takich jak Spotify, Deezer, Tidal czy Apple Music;

- digital, czyli pliki elektroniczne, których zakup możliwy będzie za pośrednictwem profilu Bandcamp w cenie 25 PLN za cały album lub 3 PLN za każdą piosenkę;

- fizyczny egzemplarz płyty w cenie 35 PLN - przy zamówieniu dokonanym przed premierą w cenie mieści się koszt przesyłki oraz gratisowe niespodzianki;

To nie wszystko - mimo sytuacji związanej z koronawirusem zespół ma nadzieję już niedługo ogłosić koncert premierowy, a następnie jesienną trasę klubową, podczas której na żywo będzie promował materiał w albumu „Warrior”. Kto bywał do tej pory na ich koncertach wie, że to jeden z tych zespołów, którego występy potrafią przyprawić o ciarki, a same dźwięki wwiercają się w głowę i pozostają w niej na bardzo długo.

GWARANCJE DE MINIMIS NA LEPSZYCH WARUNKACH


PREMIERA - WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/524973851735942/
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz