Dominik Pajewski

12.04.2020 (17:21)

Zenek Kupatasa nakręcił teledysk, praktycznie nie wychodząc z domu! [WIDEO]Przez koronawirusa, wszystko dosłownie się zatrzymało, jednak Zenek Kupatasa postanowił nie siedzieć bezczynnie i nagrać klip, praktycznie nie wychodząc z domu.

Czy da się nakręcić klip, będą tylko w domu? Z nudów przychodzą różne pomysły do głowy, a że Zenek Kupatasa na brak weny nigdy nie narzeka, to powstał klip domowy.

WROCŁAW PODCZAS PANDEMII - NIEPOKOJĄCO PUSTE MIASTO, UKAZANE NA SPECJALNYM FILMIE


Zenek Kupatasa nakręcił teledysk, praktycznie nie wychodząc z domu! [WIDEO]

O czasie na kwarantannie:
 
Bardzo produktywnie i spokojnie mija mi ten czas na „kwarantannie”. Wysprzątałem chałupę, żona narzekała, że nie mam czasu grać z nią w planszówki, to w końcu jest na to mnóstwo czasu. Skończyłem wreszcie kapitalną grę Resident Evil 2, którą dostałem na urodziny w zeszłym roku.

Nadrabiam zaległości filmowe i książkowe. A przede wszystkim spędzam czas z rodziną, a to nigdy nie jest czas stracony. Wymyślamy dzieciakom zabawy. Każdy dzień przynosi coś nowego.

Nie przegapiłem momentu jak Zosia zaczęła mówić „tata” i to jest jej de facto pierwsze słowo, więc jestem naprawdę dumnym i szczęśliwym tatą. 

O klipie:

Od czasu narodzin mojego pierwszego dziecka nagrywam filmiki rodzinne, montuję to i robimy sobie premiery na urodziny. Ostatnio to zaniedbałem, więc po rozpoczęciu „kwarantanny” od razu zacząłem nagrywać i nadrabiać zaległości.

Po jakimś czasie stwierdziłem, że może by z tego zrobić oficjalny klip. Kręciliśmy przez 3 tygodnie.  Bez presji czasu, na spokojnie. Wybór piosenki był oczywisty. „Chryzantemy” opowiadają o tym, żeby nawet wtedy gdy spotka cię coś złego, na co nie masz wpływu, starać się to obrócić w coś dobrego.


Widzę po komentarzach ludzi, że wielu poprawiliśmy humor i bardzo się z tego cieszymy, może kogoś zainspirujemy do wykorzystania w dobry sposób tego czasu. Są też inne owoce kręcenia tego wideoklipu. Przed zaśnięciem Stasio każe sobie czytać „Chryzantemy”, żadną inną bajkę

Zobaczcie klip Zenka, nagrany praktycznie tylko w domu

O koncertach:

Wszystkie zaplanowane koncerty z Łydką Grubasa są przekładane na możliwie najwcześniejsze terminy. Nikt nie wie jak sytuacja potoczy się dalej, więc nie ma tu na razie żadnych pewników. Cudownie będzie spotkać się po tym wszystkim znowu na koncertach i jestem przekonany, że po takiej posusze będą one smakować lepiej niż kiedykolwiek

Tak prezentuje się klip Zenka, nagrany praktycznie w domu:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz