Anna Skalik

15.02.2015 (09:40)

What Kind Of Man - oficjalne video pierwszego kawałka z trzeciej płyty Florence And The Machine na EskaROCK.pl. [VIDEO 18+]Florence And The Machine opublikowali w Sieci klip ich pierwszego kawałka z trzeciej płyty. What Kind Of Man prezentujemy Wam poniżej! Jest też okładka krążka oraz... data premiery!

Jest pierwszy klip i pierwszy numer z trzeciej płyty Florence And The Machine! Teledysk do kawałka What Kind Of Man reżyserował Vincent Haycock. video możecie zobaczyć poniżej. Na oficjalnej stronie FATM ukazały się już wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące nadchodzącej premiery płyty How Big How Blue How Beautiful. Krążek ukazać się ma 1 czerwca 2015, a już teraz można zamawiać go w preorderze.

Grupa zaprezentowała też okładkę albumu i poinformowała, że ukaże się on w wersji standardowej i deluxe. Oczywiście jest również lista kawałków z płyty! sprawdźcie poniżej i zobaczcie klip do What Kind Of Man.

>>> KSW 30 - online stream - gdzie oglądać galę? <<<

Tracklista płyty How Big How Blue How Beautiful.

1. Ship to Wreck
2. What Kind of Man
3. How Big How Blue How Beautiful
4. Queen of Peace
5. Various Storms and Saints
6. Delilah
7. Long and Lost
8. Caught
9. Third Eye
10. St. Jude
11. Mother


Kawałki dostępne w wersji deluxe:
12. Hiding
13. Make Up Your Mind
14. Which Witch
15. Third Eye (demo)
16. How Big, How Blue (demo)


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • Metallica - S&M2: jest nowa zapowiedź specjalnego wydawnictwa

  2020-08-06
  Metallica nie zwalnia tempa i mimo braku koncertów, ma coś dla swoich fanów. Grupa szykuje wydawnictwo S&M2 i właśnie otrzymaliśmy nową zapowiedź.
 • Litza tłumaczy rezygnację z koncertu w Warszawie

  2020-08-06
  Rezygnacja Luxtorpedy z koncertu w Warszawie, wywołała sporą dyskusję wśród fanów. Robert ''Litza'' Friedrich postanowił skomentować całą sytuację, przedstawiając swoje zdanie na temat całego zamieszania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz