Dana Pakońska

07.07.2015 (15:10)

Voo Voo - Placówka 44: szczegóły nowej płyty na EskaROCK.plVoo Voo wydają album na rocznicę Powstania Warszawskiego. Sprawdźcie datę premiery krążka Placówka '44, tracklistę oraz informacje o koncercie grupy Wojciecha Waglewskiego z nowym wydawnictwem.

Placówka '44, czyli nowy album grupy Wojciecha Waglewskiego ukaże się już pod koniec lipca 2015. Rockowa premiera od Voo Voo ściśle związana jest z obchodami 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Oprócz muzyków zespołu, na płycie zabrzmią między innymi Organek, Tomek Makowiecki i Justyna Święs z duetu The Dumplings.

To jednak nie wszystko: już na 24 lipca 2015 zaplanowano koncert, na którym materiał z albumu Placówka '44 zaprezentowany zostanie na żywo. Voo Voo zagra na dziedzińcu Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie.

Soundedit 2015: bilety, artyści. Wojciech Waglewski wśród zaproszonych gości. Szczegóły imprezy [VIDEO]

TRACKLISTA albumu Placówka 44:

Żołnierzom 690 Zgrupowania
Sierpień
Dziś idę walczyć, mamo
1 sierpnia
Modlitwa warszawska
Do szturmu
Palec na cynglu
Czemu na wojence ładnie
Po latach
Kołysanka
Słowa pożegnania
Przyśniła się dzieciom Polska


Przypomnijmy, że dyskografię Voo Voo zamyka album Dobry wieczór z 2014. Posłuchajcie pierwszego singla z ostatniej płyty:

Voo Voo - Po godzinachEiji Tsuburaya - kim jest bohater GRY doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz