Dana Pakońska

07.07.2015 (15:10)

Voo Voo - Placówka 44: szczegóły nowej płyty na EskaROCK.plVoo Voo wydają album na rocznicę Powstania Warszawskiego. Sprawdźcie datę premiery krążka Placówka '44, tracklistę oraz informacje o koncercie grupy Wojciecha Waglewskiego z nowym wydawnictwem.

Placówka '44, czyli nowy album grupy Wojciecha Waglewskiego ukaże się już pod koniec lipca 2015. Rockowa premiera od Voo Voo ściśle związana jest z obchodami 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Oprócz muzyków zespołu, na płycie zabrzmią między innymi Organek, Tomek Makowiecki i Justyna Święs z duetu The Dumplings.

To jednak nie wszystko: już na 24 lipca 2015 zaplanowano koncert, na którym materiał z albumu Placówka '44 zaprezentowany zostanie na żywo. Voo Voo zagra na dziedzińcu Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie.

Soundedit 2015: bilety, artyści. Wojciech Waglewski wśród zaproszonych gości. Szczegóły imprezy [VIDEO]

TRACKLISTA albumu Placówka 44:

Żołnierzom 690 Zgrupowania
Sierpień
Dziś idę walczyć, mamo
1 sierpnia
Modlitwa warszawska
Do szturmu
Palec na cynglu
Czemu na wojence ładnie
Po latach
Kołysanka
Słowa pożegnania
Przyśniła się dzieciom Polska


Przypomnijmy, że dyskografię Voo Voo zamyka album Dobry wieczór z 2014. Posłuchajcie pierwszego singla z ostatniej płyty:

Voo Voo - Po godzinachEiji Tsuburaya - kim jest bohater GRY doodle z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz