01.06.2013 (06:00)

The Subways na jedynym koncercie w Polsce! [2013, BILETY, WHAT NOW]Na jedynym koncercie klubowym - wystąpi wkrótce w Warszawie brytyjska grupa The Subways. Supportem będzie debiutujący zespół What Now. Bilety do zgarnięcia w EskceROCK!

The Subways to brytyjskie trio, powszechnie uznawane przez branżowe media za jeden z najlepszych zespołów młodej gitarowej sceny indie. Mają na swoim koncie już trzy krążki: wydany w 2005 album "Young For Eternity", "All Or Nothing" z 2008 roku i „Money & Celebrity” z roku 2011. Wszystkie wydawnictwa spotkały się ze znakomitym przyjęciem. 

Do największych przebojów grupy należą takie piosenki jak "Rock & Roll Queen", "Oh Yeah", "Girls & Boys" czy "It's A Party". W roku 2009 The Subways towarzyszyli na scenie grupie AC/DC podczas wielkiego koncertu na stadionie Wembley, w roku 2008 byli też jedną z gwiazd Jarocin Festiwalu – ich występ przez wielu uznany został za jeden z najlepszych momentów edycji 2008.

Aktualnie grupa The Subways jest w trakcie prac nad nowym, czwartym już, albumem, wciąż jednak nieznana jest data premiery następcy „Money & Celebrity”.

The Subways zagrają 7 czerwca w warszawskim klubie Proxima. Supportem będzie brytyjska formacja What Now, doskonale znana słuchaczom EskiROCK z kawałka "Move Like a Sinner". Bilety na koncert są jeszcze w sprzedaży.
 


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawi 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • Łódzkie HEDONE powróciło z nowym singlem po 15 latach

  2020-04-02
  Łódzka grupa kierowana przez Macieja Werka opublikowała pierwszy premierowy utwór od 15 lat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz