Dominik Pajewski

28.02.2020 (15:02)

SuperNerd - najlepsze darmowe gry na telefon lutego​W kolejnym SuperNerdzie Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje 5 najlepszych darmowych gier na telefon, które pojawiły się w lutym tego roku.

Numer 5 Might and Magic: Chess Royale

Opracowane przez Ubisoft, gra przejmuje klasyczne jednostki z serii Might and Magic i strategicznie umieszcza je w szybkiej grze w szachy automatyczne. Zaprojektowana, aby zapewnić szybszą sesję niż inne tytuły z tego gatunku, Chess Royale oferuje sesje, która trwa około 10 minut i pozwala walczyć z 99 innymi graczami w turnieju pucharowym.

Oto tylko kilka funkcji Might and Magic: Chess Royale, z których gracze będą mogli korzystać już w lutym

- Walcz z 99 innymi graczami z całego świata w strategicznej bitwie

- Rekrutuj swoją armię z szeregu klasycznych jednostek

- Wygrywaj, przegrywaj i rozwijaj swoją strategię w szybkich grach

Ocena SuperNerda 7.0

AQUAMAN JAKO OZZY OSBOURNE. JASON MAMOA WYSTĄPI W NOWYM KLIPIE OZZY'EGO

Numer 4 To War Robot Boxing 2

...i co wam dużo będę tłumaczył, skoro nazwa sama wszystko tłumaczy. Widzieliście film Real Steel o tym jak Hugh Jackman steruje robotem, który walczy w ringu. Tu macie dokładnie to samo tylko bez Hugh Jackmana. Wybieracie robota i walczycie z innymi robotami z całego świata na pięści. Żadna to filozofia, ale zarąbista zabawa.

CECHY GRY:
- 67 robotów z 14 krajów
- 6 klas robotów
- 12 ekscytujących aren
- 48 ekskluzywnych ruchów
- Wiele trybów gry
- Przedmioty do awansu
- Nagrody za kamień milowy i rangę

Ocena SuperNerda 7.0

Numer 3 Warface: Global Operations

To strzelanka pierwszoosobowa w stylu Call of Duty Mobile tyle, że z bardziej otwartym światem, choć jednak ta gra mimo że darmowa bardziej liczy na wasze hajsy niż COD jeśli wiecie o czym mówię. Rozsądna grafika przyjemny system strzelania, jak na telefon oczywiście. Jednym słowem mega warto spróbować.

Ocena SuperNerda 7.0

Numer 2 GI Joe: War on Cobra

Buduj swoją bazę, ulepszaj ją i broń jej w tej opartej na rywalizacji grze strategicznej dla wielu graczy, w której znajdziesz swoich ulubionych bohaterów: GI Joe Heroes i Cobra Villains!

Toczy się wojna z organizacją Cobra... po której stronie się opowiesz? Starcie u boku kultowych postaci, takich jak Duke, Snake Eyes, Scarlett, Roadblock, Storm Shadow, Baroness i wielu innych lub przeciwko nim! Rozmieszczaj lub niszcz jednostki, takie jak H.I.S.S., Mamba, Vamp i M.O.B.A.T. Stawką jest przyszłość Ziemi, uratujesz ją czy podbijesz?

CECHY GRY:
- Zbieraj karty Bohaterów, Żołnierzy, Dowództwa i Pojazdów i dostosuj swoją talię, aby atakować wrogów lub bronić swojej bazy.
- Rywalizuj z innymi graczami w wydarzeniach PVP i wchodź na kolejne poziomy!
- Wyposaż swój oddział i broń się przed atakami z lądu, morza lub powietrza dzięki specjalnym środkom obrony, takim, jak wieżyczki, miny morskie, uzbrojone oddziały i ciężka artyleria, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo!
- Wybierz stronę! Frakcje GI Joe i Cobra mają unikalne Jednostki i Budynki i grają inaczej, aby zapewnić naprawdę wciągającą rozgrywkę!
- Wypełniaj misje w stale zmieniającym się zestawie, aby zdobywać dodatkowe zasoby i nagrody specjalne dla swoich oddziałów!

Ocena SuperNerda 7.2

Numer 1 Pico Tanks.

Pico Tanks to dynamiczna bitwa czołgów 3 na 3, która koncentruje się na strategii zespołowej.
Zaprojektuj własny unikalny czołg z tysiącami możliwych kombinacji. Grupuj się ze znajomymi i rywalizuj w spektakularnych bitwach 3 na 3 na wielu mapach i wielu trybach gry! Komunikuj się ze swoją drużyną i pokonaj wrogów.

CECHY GRY
- Rywalizuj w intensywnych bitwach 3 na 3 w czasie rzeczywistym z wieloma dostępnymi trybami:
- Trzymaj flagę: Twoja drużyna musi chwycić flagę i trzymać ją jak najdłużej, zanim upłynie czas.
- Przynieś ładunek: jeden potężny czołg w twojej drużynie musi chwycić ładunek, zanim zrobią to przeciwnicy, i przeciągnąć go do bazy, gdy reszta drużyny będzie się bronić.
- Team Deathmatch: Zniszcz czołgi wroga, aby zdobyć punkty dla swojej drużyny i wygrać bitwę.
 

KASIA LINS - DZIŚ PREMIERA SINGLA I TELEDYSKU "RÓB TAK DALEJ". ZAPOWIEDŹ NOWEGO ALBUMU "MOJA WINA"
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz