Daniel Wardziński

25.08.2016 (14:47)

Sum 41 - nowy teledysk War to pierwszy singiel z albumu 13 Voices - sprawdźcie VIDEOSum 41 zaprezentowali pierwszy singiel z albumu 13 Voices. Sprawdźcie teledysk do kawałka War, który robi olbrzymie wrażenie. Na EskaROCK.pl VIDEO możecie obejrzeć już teraz.

Sum 41 zaprezentowali pierwszy teledysk promujących i nową płytę zatytułowaną 13 Voices. Teledysk zrealizowano do kawałka War i jeśli kojarzyliście zespół jedynie z talentami komediowymi, to może okazać się dla Was niemałym zaskoczeniem. Sprawdźcie VIDEO zrealizowane do promocji nowego krążka. Choć wcześniej opublikowano już jeden kawałek - Fake My Own Death, artyści powiedzieli wielokrotnie, że nie jest to oficjalny singiel. Pierwszy z nich jest właśnie War - przekonajcie się jak brzmi i jak wygląda. A jest na co patrzeć.

Sum 41 - War - nowy teledysk promujący album 13 Voices


Sum 41 - War (oficjalny teledysk)
 


Deryck Whibley powiedział, że wybór singla padł właśnie na War dlatego, że jest to kawałek, który odegrał w jego życiu gigantyczną rolę i uważa go za jedną z najważniejszych kompozycji w swoim życiu. Historia opisana w kawałku, to metafora jego zmagań z nałogiem. Powiedział, że numer powstawał, kiedy był na ostatecznym dnie, kiedy przekonany był, że jego odwyk nigdy się nie skończy.

Sum 41 nowa płyta - tracklista i okładka 13 Voices
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz