Dominik Pajewski

01.10.2018 (14:39)

Sting - nieznane fakty o artyście. Tego mogliście nie wiedziećSting to absolutna legenda i człowiek, który ma na koncie wiele hitów. Ostatnio artysta jest zaangażowany w projekt z Shaggym, sprawdźcie czego mogliście nie wiedzieć o frontmanie The Police.

O Stingu można powiedzieć wiele, jednak nie wszystkie fakty o muzyku są powszechnie znane. Przez wiele lat powstało kilka legend na temat muzyka i to takich, które często stały się popularniejsze niż fakty.

Led Zeppelin - plagiat: sprawa powraca do sądu. Legendarny zespół może mieć kłopoty?
Sting to właściwie: Gordon Matthew Sumner, urodzony 2 października 1951 roku w Wallsend. Sprawdźcie, czego mogliście o nim nie wiedzieć.

Bary ze striptizem

Sting uwielbia takie miejsca, jak sam twierdzi, może się tam spokojnie napić drinka i nikt się na niego nie gapi.


Komiksowa postać

Postać Johna Constantine była wzorowana na wizerunku Stinga. Co ciekawe, w  ekranizacji komiksu w rolę Johna wcielił się Keanu Reeves, jednak pojawiały się pomysły by to właśnie Sting zagrał główną rolę. Nie jest to dziwne, w końcu artysta ma na koncie około 19 występów w filmach i serialach, a nawet w rolach dubbingowych.

Skąd wziął się pseudonim Sting?

Wszystko wzięło się od zamiłowania do strojów w barwach czarno-złotych. Wszyscy znajomi Stinga uważali, że ten wygląda jak trzmiel. 


Kosmiczne pieniądze

Według wyliczeń, Sting  każdego dnia zarabia średnio 200.000 dolarów dzięki piosence 'Every Breath You Take'. Serio!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz