Dominik Pajewski

01.10.2018 (14:39)

Sting - nieznane fakty o artyście. Tego mogliście nie wiedziećSting to absolutna legenda i człowiek, który ma na koncie wiele hitów. Ostatnio artysta jest zaangażowany w projekt z Shaggym, sprawdźcie czego mogliście nie wiedzieć o frontmanie The Police.

O Stingu można powiedzieć wiele, jednak nie wszystkie fakty o muzyku są powszechnie znane. Przez wiele lat powstało kilka legend na temat muzyka i to takich, które często stały się popularniejsze niż fakty.

Led Zeppelin - plagiat: sprawa powraca do sądu. Legendarny zespół może mieć kłopoty?
Sting to właściwie: Gordon Matthew Sumner, urodzony 2 października 1951 roku w Wallsend. Sprawdźcie, czego mogliście o nim nie wiedzieć.

Bary ze striptizem

Sting uwielbia takie miejsca, jak sam twierdzi, może się tam spokojnie napić drinka i nikt się na niego nie gapi.


Komiksowa postać

Postać Johna Constantine była wzorowana na wizerunku Stinga. Co ciekawe, w  ekranizacji komiksu w rolę Johna wcielił się Keanu Reeves, jednak pojawiały się pomysły by to właśnie Sting zagrał główną rolę. Nie jest to dziwne, w końcu artysta ma na koncie około 19 występów w filmach i serialach, a nawet w rolach dubbingowych.

Skąd wziął się pseudonim Sting?

Wszystko wzięło się od zamiłowania do strojów w barwach czarno-złotych. Wszyscy znajomi Stinga uważali, że ten wygląda jak trzmiel. 


Kosmiczne pieniądze

Według wyliczeń, Sting  każdego dnia zarabia średnio 200.000 dolarów dzięki piosence 'Every Breath You Take'. Serio!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski Messi ujawnił, dlaczego żona tak na niego nakrzyczała?

  2020-04-03
  O Polskim Messim zrobiło się głośno, za sprawą pewnego nagrania, które niefortunnie trafiło do sieci. Okazuje się, że cała historia ma kontynuację, a sam zainteresowany postanowił odpowiedzieć, dlaczego żona się tak zdenerwowała.
 • Wojna Gwiazd czyli pierwszy dokument o Star Wars w PRL-u już na YouTube!

  2020-04-03
  ,,Wojna Gwiazd'' to specjalny dokument, który pokazuje, jak w czasach PRL wyglądała fascynacja tematem Gwiezdnych Wojen. Film miał trafić do kin, jednak z powodu pandemii koronawirusa, twórcy postanowili umieścić go w całości na Youtube.
 • Dlaczego Nergal nie gra już z Johnem Porterem? Artysta ujawnił kulisy odejścia

  2020-04-03
  Projekt Me And That Man rozkręca się coraz lepiej, jednak przy drugim albumie zabrakło już Johna Portera. Nergal postanowił ujawnić, kulisy odejścia artysty z grupy.
 • Jason Newsted wspomniał czasy, gdy grał z Metalliką. Okazuje się, że były one jak trening na siłowni

  2020-04-03
  Jason Newsted często jest pytany o Metallikę i co jakiś czas, sam też wraca do czasów gry w zespole. Okazuje się, że występy w tamtym czasie, były jak dobry trening na siłowi.
 • Tony Iommi chce wydać nowy album. Przekonał go do tego Brian May!

  2020-04-02
  Mimo zakończenia działalności Black Sabbath, Tony Iommi nadal ma chęć na kolejne nagrania i nowy album. Gitarzysta ujawnił, że pracuje nad czymś nowym, a przekonał go do tego Brian May.
 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz