Daniel Wardziński

26.04.2017 (15:18)

Starlight - trailer filmu, a w nim... Iggy Pop w roli aniołaIggy Pop znowu w filmie. Zobaczcie trailer francuskiego filmu Starlight, w którym Iggy Pop wcieli się w rolę... anioła? Zaskakujący zwiastun możecie sprawdzić u nas. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Film Starlight to francuska produkcja opowiadająca o skomplikowanym i burzliwym życiu pewnej grupy cyrkowców. To co fanów rocka zainteresuje w tym kontekście to fakt, że w filmie będziemy mogli po raz kolejny zobaczyć Iggy Popa w roli aktorskiej. Ojciec chrzestny punk-rocka pojawi się w filmie w roli... anioła. Ale nietypowego anioła. Zobaczcie oficjalny TRAILER filmu.

Starlight - kolejny film z Iggy Popem TRAILER

Film powstał w 2013 roku, kiedy zaliczył również rundę po festiwalach filmowych, był prezentowany w różnych miejscach na świecie, ale dopiero teraz trafi do oficjalnej dystrybucji na DVD i Blu-Ray. Film Starlight trafi na półki sklepowe 9 maja 2017 roku.Filmowa kariera Iggy Popa ma wiele ciekawych etapów i niebawem nastąpi kolejny - ukaże się film Song To Song, w którym pojawią się także inne gwiazdy rocka. Sprawdźcie też: Iggy Pop - Asshole Blues - wyższa szkoła bycia dupkiem według ojca chrzestnego rocka.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz