Dominik Pajewski

07.07.2020 (15:07)

Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu WarszawyJuż w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.


Weekendowe poranki na okręgu zaczynamy od wielkiej uczty! Food tracki z kuchnia z całego świata będą dostępne przez całą sobotę i niedziele. Będzie można spróbować specjałów: kuchni azjatyckiej, śródziemnomorskiej czy amerykańskiej. Dodatkowo będzie można kupić produkty od lokalnych dostawców, m.in.: domowe przetwory, rzemieślnicze lody KOSMOS. Osoby dbające o formę będą mogły dodatkowo wziąć udział w zajęciach fitness, jogi, czy zumby. Wszystko umilą hity z Radia ESKA.

W sobotę od 18 do 22 za dobrą muzykę będzie odpowiadał znany warszawski DJ i producent - WEIKUM

Za to w niedzielę o 15 na Okręgu ruszają kreatywne warsztaty. Co tydzień będzie można nauczyć się rękodzieła, rozwinąć umiejętności manualne i poznać ciekawych ludzi. Tematy warsztatów to m.in. kosmetyki naturalne, robienie makramy, fermentacyjne, czy szydełkowanie.
 
O 20 na Okręgu startuje kino plenerowe - w wygodnych leżakach będziemy mogli zobaczyć klasykę kina i najnowsze produkcje. W tę niedzielę będzie to kultowy już Pulp Fiction.

HIT LINKIN PARK OSIĄGNĄŁ MILIARD WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBE!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/904615926672191

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz