05.04.2013 (22:00)

Rozebrane Kawałki w EsceROCK: zagadka dla Bisiora! [VIDEO, 2013]To już wkrótce: w poniedziałek wystartuje wielki konkurs Rozebrane Kawałki w EsceROCK. Na razie testujemy radiową ekipę. Pora na Bisiora!
 

Rozebrane Kawałki w EsceROCK to wyjątkowy konkurs dla tych, którzy odgadną, jaki utwór pojawia się na antenie. Ale zadanie nie będzie proste: rockowy hit trzeba rozpoznać po fragmencie linii basu lub perkusji, partii gitary albo klawiszy! Pula nagród w konkursie wyniesie 90 tysięcy złotych!

Zanim słuchacze powalczą z rockowymi hitami, testujemy ekipę EskiROCK. Tym razem pora na dotychczasowego "oprawcę", czyli Bisiora!

Zobaczcie też, jak ze swoimi zadaniami poradzili sobie: Radek, Pegaz, Idalia, Kondziu i Majkel!
 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Koks w narożniku Joanny Jędrzejczyk

  2019-11-19
  Takiego wspomagania Joanna Jędrzejczyk nie miała w żadnym ze swoich dotychczasowych pojedynków. Po jej stronie podczas tej walki stanęli Owca i Ponczek z Warszawskiego Koksu. Z kim i o co biła się ta mocno umięśniona drużyna?
 • Mötley Crüe reaktywują się na trasę po USA! Zespół chce powrócić i zagrać z wyjątkowymi gośćmi

  2019-11-19
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół zamierza powrócić i zagrać kilka koncertów po USA.
 • Vane i Moyra ogłaszają wspólną trasę koncertową

  2019-11-19
  Po wielu udanych koncertach oraz wspólnym udziale w festiwalach Uwolnić Muzykę oraz Pol’and’Rock 2019, VANE i MOYRA ruszają w trasę STORM OF FATE TOUR 2020, w ramach której na przestrzeni czterech tygodni odwiedzą osiem klimatycznych klubów rozsianych po całej Polsce!
 • Breaking Bad w rzeczywistości. Policjanci zatrzymali dwóch profesorów akademickich którzy produkowali narkotyki

  2019-11-19
  To, że serial 'Breaking Bad' stał się kultowy, nie trzeba raczej nikomu udowadniać. Jednak, to, że tego typu rzeczy dzieją się w rzeczywistości, to może już zaskakiwać i szokować.
 • Joker otrzymał prestiżową nagrodę na polskim festiwalu

  2019-11-19
  Joker to absolutny fenomen i film, o którym będzie się mówiło bardzo, bardzo długo. Produkcja zbiera masę nagród, w tym na festiwalach w Polsce! Jurorów jakiej imprezy zachwycił film?
 • Dlaczego perkusista Iron Maiden odmówił podpisu? Prośba była przerażająca

  2019-11-19
  Podpisy gwiazd rocka i celebrytów, są zazwyczaj wiele warte i traktowane są jako cenne zdobycze. Bębniarz Iron Maiden, Nicko McBrain odmówił pewnego razu podpisu, ponieważ prośba była przerażająca.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz