05.04.2013 (22:00)

Rozebrane Kawałki w EsceROCK: zagadka dla Bisiora! [VIDEO, 2013]To już wkrótce: w poniedziałek wystartuje wielki konkurs Rozebrane Kawałki w EsceROCK. Na razie testujemy radiową ekipę. Pora na Bisiora!
 

Rozebrane Kawałki w EsceROCK to wyjątkowy konkurs dla tych, którzy odgadną, jaki utwór pojawia się na antenie. Ale zadanie nie będzie proste: rockowy hit trzeba rozpoznać po fragmencie linii basu lub perkusji, partii gitary albo klawiszy! Pula nagród w konkursie wyniesie 90 tysięcy złotych!

Zanim słuchacze powalczą z rockowymi hitami, testujemy ekipę EskiROCK. Tym razem pora na dotychczasowego "oprawcę", czyli Bisiora!

Zobaczcie też, jak ze swoimi zadaniami poradzili sobie: Radek, Pegaz, Idalia, Kondziu i Majkel!
 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • The Dead South w Polsce 2020 - bilety, daty, miejsca. Wszystko co trzeba wiedzieć o trasie koncertowej

  2020-02-24
  W końcu się doczekaliśmy! The Dead South - kanadyjski kwartet zagości w Polsce po raz pierwszy i to z czterema koncertami. Najważniejsze informacje dotyczące biletów, miejsc i dat znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • 3-majówka 2020 - ZESPOŁY, BILETY

  2020-02-24
  Wrocławski festiwal 3-Majówka jak zwykle posiada mocny line-up. Wiemy, kto wystąpi w 2020 roku na festiwalu 3-Majówka.
 • James Hetfield - pierwszy występ wokalisty Metalliki po kuracji odwykowej [WIDEO]

  2020-02-24
  Na ten występ wielu fanów Metalliki czekało od kilku dobrych miesięcy. Jak prezentuje się James Hetfield po kuracji odwykowej? Trzeba przyznać, że frontman jest w znakomitej formie!
 • Metallica w The Voice Kids - 14-latka zaśpiewała Nothing Else Matters [WIDEO]

  2020-02-24
  W finałowym odcinku 3. edycji programu muzycznego The Voice Kids usłyszeliśmy Nothing Else Matters z repertuaru Metalliki. Piosenkę zaśpiewała Wiktoria Zwolińska. Jak oceniacie interpretację 14-latki?
 • Courtney Love po latach wystąpi z basistką z zespołu Hole

  2020-02-21
   Courtney Love i Melissa Auf der Maur ponownie staną obok siebie na jednej scenie! Wokalistka i basistka Hole wystąpią znowu razem aż po ośmiu latach od ostatecznego zakończenia działalności zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz