Dominik Pajewski

05.07.2017 (15:23)

Robert Gawliński spalił zaręczyny fana na koncercie Wilków [VIDEO]Oświadczyny to bardzo ważny moment w życiu każdego z nas i warto zaplanować ten moment w najmniejszym szczególe. Niestety, czasem coś pójdzie nie tak i cała niespodzianka zostaje spalona, tak jak na koncercie Wilków.

Wszyscy, którzy mają oświadczyny za sobą, zdają sobie sprawę z tego, że jest to stresujący moment. Bardzo ważna decyzja w naszym życiu, zazwyczaj jest długo planowana i każdy chce by wszystko wyszło jak należy. Czasami jednak coś się zepsuje i ktoś spali niespodziankę, którą ma się w planach od dłuższego czasu.

Serj Tankian z System Of A Down do młodych artystów: zabijcie się! Nietrafiony żart artysty [VIDEO]


Tak było na koncercie Wilków, kiedy Mateusz chciał oświadczyć się Kornelii, a sam Robert Gawliński postanowił zapowiedzieć wyjątkowe wydarzenie. Niestety, lider zespołu powiedział wprost, że Mateusz wszedł tutaj by się oświadczyć... Jak to się mówi, cały misterny plan... no z resztą zobaczcie sami:Na szczęście Wilki się trochę zreflektowały i czekają na informacje o ślubie, może jakiś mały występ na weselu się odbędzie? Czekamy i życzymy wszystkiego najlepszego przyszłej młodej parze!
 Bohemian Rhapsody odśpiewane przez 65 tysięcy fanów Green Daya [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz