Dominik Pajewski

10.10.2019 (16:14)

Psychofan namierzył dom gwiazdy, po odbiciu w oczach na zdjęciuRozwój technologiczny jest zbawienny dla nas, jednak potrafi przynosić także opłakane skutki. Przekonała się o tym pewna japońska gwiazda, którą wyśledził pewien fan. Wszystko dzięki dobrej rozdzielczości zdjęcia.

Rozwój technologiczny jest praktycznie nie do zatrzymania i często bardzo pomaga. Niestety, im bardziej zaawansowana technologia, tym większe niebezpieczeństwo i opcja wykorzystania nowinek technicznych, przez niebezpieczne osoby.

BILETY NA KONCERTY DAWIDA PODSIADŁO KOSZTUJĄ NAWET 1500 ZŁ W DRUGIM OBIEGUPsychofan namierzył dom gwiazdy, po odbiciu w oczach na zdjęciu

Chociaż brzmi to jak scenariusz z 'Black Mirror', to technologia fotograficzna, jest już na tyle rozwinięta, że można kogoś wyśledzić dzięki małym szczegółom. Dowodem jest 26-letni Hibiki Sato, który na zdjęciu Eny Matsuoki zdołał zidentyfikować przystanek autobusowy i otaczającą go scenerię. Chłopak dopasował wszystko do ulicy za pomocą Google Maps.

TILL LINDEMANN ZDRADZIŁ SZCZEGÓŁY SWOJEJ DRUGIEJ SOLOWEJ PŁYTY


To jednak nie koniec, bo pobawić się w detektywa może każdy, gorzej tylko Hibiki oszacował piętro na którym mieszka Matsuoka, opierając się tylko na oknach i kącie padania światła słonecznego w jej oczach! Potem było jeszcze gorzej, 1 września psychofan zaatakował 21-letnią celebrytkę, zaciągnął w ciemny zakątek i ranił jej twarz.

Przed sądem, chłopak przyznał, że jest wielkim fanem dziewczyny i nie mógł się powstrzymać. Jak widać, to co oglądamy w 'Black Mirror', staje się bardzo realne.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz