Dominik Pajewski

10.10.2019 (16:14)

Psychofan namierzył dom gwiazdy, po odbiciu w oczach na zdjęciuRozwój technologiczny jest zbawienny dla nas, jednak potrafi przynosić także opłakane skutki. Przekonała się o tym pewna japońska gwiazda, którą wyśledził pewien fan. Wszystko dzięki dobrej rozdzielczości zdjęcia.

Rozwój technologiczny jest praktycznie nie do zatrzymania i często bardzo pomaga. Niestety, im bardziej zaawansowana technologia, tym większe niebezpieczeństwo i opcja wykorzystania nowinek technicznych, przez niebezpieczne osoby.

BILETY NA KONCERTY DAWIDA PODSIADŁO KOSZTUJĄ NAWET 1500 ZŁ W DRUGIM OBIEGUPsychofan namierzył dom gwiazdy, po odbiciu w oczach na zdjęciu

Chociaż brzmi to jak scenariusz z 'Black Mirror', to technologia fotograficzna, jest już na tyle rozwinięta, że można kogoś wyśledzić dzięki małym szczegółom. Dowodem jest 26-letni Hibiki Sato, który na zdjęciu Eny Matsuoki zdołał zidentyfikować przystanek autobusowy i otaczającą go scenerię. Chłopak dopasował wszystko do ulicy za pomocą Google Maps.

TILL LINDEMANN ZDRADZIŁ SZCZEGÓŁY SWOJEJ DRUGIEJ SOLOWEJ PŁYTY


To jednak nie koniec, bo pobawić się w detektywa może każdy, gorzej tylko Hibiki oszacował piętro na którym mieszka Matsuoka, opierając się tylko na oknach i kącie padania światła słonecznego w jej oczach! Potem było jeszcze gorzej, 1 września psychofan zaatakował 21-letnią celebrytkę, zaciągnął w ciemny zakątek i ranił jej twarz.

Przed sądem, chłopak przyznał, że jest wielkim fanem dziewczyny i nie mógł się powstrzymać. Jak widać, to co oglądamy w 'Black Mirror', staje się bardzo realne.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

  2020-08-03
  Odkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.
 • Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawach

  2020-08-03
  Stan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz