Dominik Pajewski

06.09.2019 (14:21)

Polska - Austria w Warszawie: utrudnienia komunikacyjneMecz Polska - Austria to ważne spotkanie dla naszej reprezentacji. W końcu to 6 mecz eliminacyjny do Euro. Dla mieszkańców Warszawy oznacza to także utrudnienia komunikacyjne

Austriacy będą musieli wygrać, jeśli chcą liczyć na awans na mistrzostwa Europy. Polacy z kolei grają bardzo wyrównane mecz, dzięki czemu ciężko ocenić w jakiej są formie, chociaż nie mają jeszcze na koncie przegranego spotkania. Mecz Polska - Austria odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym, co oznacza również utrudnienia komunikacyjne. Sprawdźcie, gdzie najtrudniej będzie się dostać.

OSTATNIE ZDJĘCIE FREDDIEGO MERCURY'EGO. TAK WOKALISTA WYGLĄDAŁ PRZED ŚMIERCIĄ?


Polska - Austria w Warszawie: utrudnienia komunikacyjne 

Standardowo, ulica Francuska będzie wyłączona, a również na alei Zielenieckiej można spodziewać się znacznych utrudnień. Policja jak zwykle wyłączy most Poniatowskiego po meczu, by kibice mogli wrócić spokojnie do domów. Warto obserwować stronę ZTM, gdzie będą udostępnione informacje o zastępczych autobusach i specjalnych liniach.

SUPERBOHATEROWIE W POLSKICH MIASTACH! SZCZEGÓŁY WYJĄTKOWEGO PROJEKTU

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • Numer Rammstein leciał przez całą noc na stadionie. Niespotykana usterka głośników

  2019-09-21
  Do nietypowej awarii doszło w Budapeszcie na nowo wybudowanym stadionie Puscas Arena. Mieszkańcy stolicy Węgier mieli okazję przez całą noc słuchać z głośników zespołu Rammstein. Nie wszystkim się to spodobało...
 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz