Dominik Pajewski

16.12.2019 (23:40)

Po 10 latach John Frusciante wraca do Red Hot Chili Peppers!Na ten moment czekał chyba każdy fan zespołu Red Hot Chili Peppers. Po 10 latach nieobecności, do składu powraca John Frusciante, co z pewnością zwiastuje nowe wydawnictwo grupy.

Na ten moment czekało wiele osób i z pewnością każdy fan jest niesamowicie szczęśliwy, że do składu Red Hot Chili Peppers powraca John Frusciante! Czy możemy spodziewać się nowej płyty? Co obecnie planuje zespół?
 

MARILYN MANSON I MARIAH CAREY W ŚWIĄTECZNYM HICIE! TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚCIE!

Po 10 latach, John Frusciante wraca do Red Hot Chili Peppers!

W krótkim oświadczeniu, które pojawiło się na profilach Red Hot Chili Peppers, możemy przeczytać:

Rozstajemy się z naszym gitarzystą, z którym graliśmy przez ostatnie dziesięć lat, z Joshem Klingofferem. Josh jest wspaniałym muzykiem, którego szanujemy i darzymy miłością. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za spędzony wspólnie czas i talent, z którym się z nami podzielił.

Oznajmiamy także z niezwykłą radością, że do zespołu powraca John Frusciante.


Ostatnie zdanie napawa ogromną radością i zwiastuje raczej nowości wydawnicze. Z pewnością gitarzysta nie powraca do składu tylko po to, by grać trasy koncertowe. Jak będzie wyglądała przyszłość Red Hot Chili Peppers? Tego dowiemy się wkrótce, gdy grupa będzie odkrywała kolejne karty.

John Frusciante dołączył do zespołu w 1988 roku, kiedy zastąpił zmarłego Hillela Slovaka. Później bywało dosyć różnie, w 1992 roku  gitarzysta opuścił zespół ze względu na uzależnienie od narkotyków. Po uporaniu się z nałogiem, Frusciante dołączył do RHCP w 1998 roku, niestety, w 2009 ogłoszono ponowne odejście gitarzysty. To właśnie podczas obecności Johna Frusciante w składzie, zespół wydał takie albumy jak 'BloodSugarSexMagik' czy 'Californication'.

WDOWA PO CHRISIE CORNELLU POZYWA ZESPÓŁ SOUNDGARDEN! O CO CHODZI?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują 'polskich eliksirów'. Polubili wódkę z pieprzem i sok z ogórków?

  2020-01-24
  Jak doskonale wie każdy fan Wiedźmina, serial oparty jest na sadze polskich książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. A jedna z najlepszych rzeczy, jakimi mogą poszczycić się Polacy, to bez dwóch zdań trunki, napoje i napary. Czy aktorzy z serialu Netflixa są podobnego zdania?
 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz