Dana Pakońska

13.08.2015 (15:56)

P.O.D. - Criminal Conversations i Revolución: nowe numery z płyty The AwakeningP.O.D. wracają z numerami Criminal Conversations i Revolución, promującym nadchodzące wydawnictwo. Jak brzmią nowe rockowe piosenki z albumu The Awakening? Posłuchajcie!

Criminal Conversations oraz Revolución to kolejna rockowe piosenki, którymi P.O.D. promują swój premierowy album. Do tej pory ujawnionymi kawałkami z najnowszej płyty The AwakeningThis Goes Out to You oraz singiel Speed Demon. Premiera dziewiątego studyjnego krążka metalowego zespołu zaplanowana jest na 21 sierpnia 2015. Posłuchajcie rockowych nowości, w których gościnnie wystąpili: kompozytorka i wokalistka Maria Brink oraz wokalista hardcore'owej, nowojorskiej formacji Sick of It All - Lou Koller. Czy melodyjny Criminal Conversations i Revolucion, który ma w sobie domieszkę reggae, trafiają w Wasze gusta?

Album o... headbangingu? Nietypowy pomysł duńskiego fotografa zrealizowany na rockowych festiwalach

Criminal Conversations
feat. Maria Brink
Revolucion feat. Lou KollerŚwięto Wojska Polskiego 2015 - sklepy czynne 15 sierpnia Check It Out!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz