Dana Pakońska

13.08.2015 (15:56)

P.O.D. - Criminal Conversations i Revolución: nowe numery z płyty The AwakeningP.O.D. wracają z numerami Criminal Conversations i Revolución, promującym nadchodzące wydawnictwo. Jak brzmią nowe rockowe piosenki z albumu The Awakening? Posłuchajcie!

Criminal Conversations oraz Revolución to kolejna rockowe piosenki, którymi P.O.D. promują swój premierowy album. Do tej pory ujawnionymi kawałkami z najnowszej płyty The AwakeningThis Goes Out to You oraz singiel Speed Demon. Premiera dziewiątego studyjnego krążka metalowego zespołu zaplanowana jest na 21 sierpnia 2015. Posłuchajcie rockowych nowości, w których gościnnie wystąpili: kompozytorka i wokalistka Maria Brink oraz wokalista hardcore'owej, nowojorskiej formacji Sick of It All - Lou Koller. Czy melodyjny Criminal Conversations i Revolucion, który ma w sobie domieszkę reggae, trafiają w Wasze gusta?

Album o... headbangingu? Nietypowy pomysł duńskiego fotografa zrealizowany na rockowych festiwalach

Criminal Conversations
feat. Maria Brink
Revolucion feat. Lou KollerŚwięto Wojska Polskiego 2015 - sklepy czynne 15 sierpnia Check It Out!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz