Dominik Pajewski

21.09.2020 (12:44)

Ojciec chrzestny doczeka się specjalnego serialu. Zobaczymy kulisy legendarnej produkcjiOjciec chrzestny należy do klasyków kina, który każdy kinoman powinien zobaczyć chociaż raz. Powstaje specjalny serial fabularny który ukaże kulisy powstawania kultowej produkcji.

Ojciec chrzestny jest do dzisiaj niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o filmy gangsterskie i prawdopodobnie tak zostanie jeszcze długo. Film otoczony jest pewnego rodzaju kultem i trudno się dziwić, że postanowiono zrealizować specjalny serial fabularny, który ukaże, jak powstawał film. Poznaliśmy szczegóły serialu ''The Offer''.

SZYBCY I WŚCIEKLI POLECĄ W KOSMOS! TO NIE ŻART, INFORMACJE POTWIERDZIŁA MICHELLE RODRIGUEZ

 

The Offer - serial opowie o powstaniu Ojca Chrzestnego

Pewne jest, że serial będzie składał się z 10 odcinków i produkowany jest dla platformy Paramount+. Producentem oraz scenarzystą serialu jest Michael Tolkin i to jedyne co wiadomo na temat serialu. Nie poznaliśmy fabuły, ani tego, co dokładnie zobaczymy w serialu. Być może, jakiś aktor będzie wcielał się w postać Marlona Brando i Ala Pacino, co z pewnością będzie ciekawą sprawą.

BABCIA JAK SCHWARZENEGGER. STARSZA PANI ZAWSTYDZA NIE JEDNEGO GOŚCIA Z SIŁOWNI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz