Dominik Pajewski

13.01.2017 (10:15)

Marilyn Manson w Polsce 2017! Data, miejsce, biletyMarilyn Manson w Polsce! Kontrowersyjny wokalista powraca do naszego kraju by zagrać koncert z okazji legendarnego festiwalu! Sprawdźcie szczegóły koncertu Marilyna Mansona w Polsce!

Marilyn Manson w Polsce! Kontrowersyjny wokalista powraca do Polski by zagrać energiczny koncert z okazji Metal Hammer Festival 2017! Festiwal powraca w wielkim stylu, sprawdźcie kiedy i gdzie wystąpi Marilyn Manson w Polsce.

Marilyn Manson w Polsce 2017: data, miejsce

Marilyn Manson będzie główną gwiazdą Metal Hammer Festival 2017. Festiwal odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku. Będzie to wielki powrót legendarnego festiwalu i jeden z ciekawszych rockowych koncertów 2017!


Marilyn Manson w Polsce 2017: BILETY

Ceny biletów na Marilyna Mansona w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
 
Loża - 375/ 395 zł
Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł
Płyta – 190/ 201 zł


Czekając na koncerty największych gwiazd, ciesz się najlepszą muzyką na eskaGO! W serwisie znajdziesz tematyczne składanki i filmy legendach rocka – m.in. Metallice, Queen czy Red Hot Chili Peppers. Zobacz już teraz!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz