Daniel Wardziński

13.01.2014 (16:08)

LEGENDY ROCKA: Oasis 20 lat od debiutu zaprzeczają reaktywacji, tymczasem fani mogą posłuchać Oasis online!Czy Oasis spotkają się jeszcze w studio? Jeden brat zaprzecza, drugi nie. W 2014 mija dwadzieścia lat od ich debiutu Definitely Maybe. Tymczasem 8 albumów Oasis w końcu trafiło do sieci.

Rockowy zespół Oasis ma już ponad dwadzieścia lat. W 2014 miną dwie dekady od ich debiutanckiego Definitely Maybe, które w Wielkiej Brytanii pokryło się siedmiokrotną platyną. Przy okazji okrągłej rocznicy fani znów zadają pytanie: czy Oasis zagrają jeszcze razem?

W jednym z wywiadów Paul Bonehead Arthur basista i gitarzysta rytmiczny zespołu powiedział, że jest przekonany, że Liam Gallagher, frontman grupy wykorzystałby szanse, żeby jeszcze raz zagrać ze swoim zespołem.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: gwiazdy festiwalu <<<

Gdyby ktoś powiedział mu - tutaj masz plac, scenę i 200 tysięcy ludzi, jestem pewien, że Liam by to zrobił. Nie dlatego, że liczy na plik banknotów, ale dlatego, że to w czym jest najlepszy, to jego pasja
- powiedział Bonehead.

Pogłoskom zaprzeczył natomiast brat Liama - Noel Gallagher. Zespół się rozpadł. Nie ma żadnego zespołu, więc moja odpowiedź brzmi nie. Jeśli będzie jakaś reaktywacja to na pewno beze mnie - powiedział były gitarzysta i wokalista Oasis.

>>> Złoty Glob 2014: U2 zdobyło Złoty Glob za piosenkę Ordinary Love <<<

Po wielu latach prawnicy rockowego zespołu z Manchesteru zgodzili się też, na udostępnienie katalogu Oasis w sieci.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Orange Warsaw Festival 2020 - LINE-UP, BILETY

  2019-12-09
  Orange Warsaw Festival 2020 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. Sprawdźcie, kto wystąpi w Warszawie podczas festiwalu, który co roku ma rekordową frekwencję.
 • Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiada

  2019-12-09
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów oraz zdanie kolegów z innych zespołów.
 • Musical o Jacksonie sugeruje, że to srebrna rękawiczka odpowiadała za molestowanie dzieci

  2019-12-09
  Kontrowersje związane z postacią Michaela Jacksona nie cichną i jak widać, cały czas pojawiają się różne rzeczy, które poruszają temat molestowania dzieci. Tym razem pojawił się musical, który w absurdalny sposób, tłumaczy całą sytuację.
 • Najbardziej dochodowe trasy koncertowe w 2019 roku. Kto zarobił najwięcej?

  2019-12-09
  Ujawniono ranking najbardziej dochodowych tras koncertowych 2019 roku. Sprawdźcie, kto w mijającym roku rozdawał karty na scenach i zarobił najwięcej na koncertach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz