02.02.2014 (00:00)

Kultowa godzina w niedzielę: Sex Pistols, Stone Temple Pilots i Counting CrowsKultowa godzina w niedzielę: śmierć Sida Viciousa z Sex Pistols, niezliczone problemy Pete'a Doherty'ego i urodziny w obozie amerykańskiej legendy rocka, grupy Stone Temple Pilots.

W 1979 roku zmarł Sid Vicious, basista grupy Sex Pistols. Muzyk przedawkował heroinę. Vicious świętował w Nowym Jorku wypuszczenie za kaucją, artysta był bowiem podejrzany o morderstwo byłej dziewczyny, Nancy Spungen. Świadkowie zeznali, że podczas imprezy Vicous zażywał heroinę, potwierdzili to później lekarze.

>>>Red Hot Chili Peppers - Californication - parodia dwóch komików podbija internet [VIDEO]<<<

W 2005 roku znany z The Libertines wokalista Pete Doherty został aresztowany pod zarzutem kradzieży i napaści. Do incydentu miało dojść w jednym z hoteli w centrum Londynu.

>>>OPEN'ER 2014: Bastille w line-upie Open'er Festival 2014. Zagrają też m.in. Daughter, Warpaint i Pearl Jam [LINE-UP, VIDEO]<<<

Urodziny obchodzi Robert DeLeo, basista grupy Stone Temple Pilots. Muzyk przyszedł na świat w Montclair w New Jersey w 1966 roku. Robert grał w zespole, jednej z legend rocka, wspólnie ze starszym bratem, gitarzystą Deanem DeLeo.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz