Anna Skalik

30.04.2014 (10:28)

In Flames - koncert w Polsce 2014: Zagrają w Krakowie. Sprawdź gdzie i kiedy zagrają. [VIDEO]Koncert In Flames w Polsce 2014 będzie jednym z ważniejszych wydarzeń na koncertowej mapie Polski. Szwedzka grupa zagra w Krakowie i promować będzie swoją najnowszą płytę - Siren Charms. Kiedy i gdzie zagrają? Sprawdź termin i miejsce koncertu.


Szwedzka formacja In Flames zagra koncert w Polsce w 2014. Gdzie i kiedy koncert In Flames? Zespół wystąpi w krakowskim klubie Studio. Termin koncertu to 27 września 2014.

In Flames w Polsce promować będą swoją najnowszą płytę - Siren Charms, która ukaże się we wrześniu. Dokładna data premiery Siren Charms to 5 września 2014. Będzie to jedenasty już krążek studyjny In Flames.

>>> Rockowe koncerty - rozkład jazdy <<<

Ostatnia płyta In Flames - Sounds Of A Playground Fading - wyszła w 2011. Album zawierał 13 numerów i promowany był singlem Deliver Us.

Na koncert w Polsce In Flames zawitają już z nowym materiałem, którego powstanie zapowiedzieli już jakiś czas temu. Znajdzie się na nim 11 premierowych kawałków.

>>> Nowości muzyczne - nowy singiel Coldplay <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz