02.10.2012 (06:00)

Foo Fighters robią sobie przerwęFoo Fighters robią sobie wakacje. Podczas koncertu w Nowym Jorku, Dave Grohl zapowiedział, że zespół nie ma żadnych planów. Teraz potwierdził to w specjalnym oświadczeniu.

Podczas występu w nowojorskim Central Parku, Dave Grohl oświadczył: "To było na tyle. Nie chcę robić z tego wielkiej sprawy, ale nie mamy już żadych zaplanowanych koncertów. Szczerze... nie wiem, kiedy znów zagramy, a to jest idealne miejsce na zakończenie". 

Teraz Grohl dodaje: "Nawet w najśmielszych snach nie sądziłem, że Foo Fighters dojdą tak daleko. Nie sądziłem, że w ogóle jesteśmy w stanie. Były momenty, kiedy obawiałem się, że nie przetrwamy. Kiedy chciałem się poddać. Ale... nie mogę zostawić tego zespołu. I nigdy tego nie zrobię. To nie jest tylko grupa. To moje życie. Moja rodzina. Mój świat. Nie wiem, kiedy Foo Fighters znów zagrają. Dziwnie się czuję, gdy to mówię, ale zniknięcie na chwilę wszystkim nam zrobi dobrze. Dzięki temu jeszcze funkcjonujemy. Czy to ma sens? Nigdy nie chciałem nie być w tym zespole. Więc czasem najlepiej po prostu zamknąć się na jakiś czas w garażu i tam spokojnie pograć".

Nie wiadomo na razie, jakie są plany reszty grupy na najbliższe miesiące lub lata. Wiadomo natomiast, że Dave Grohl pracuje nad filmem dokumentalnym "Sound City"
 

 


 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkach

  2019-10-21
  Billie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-21
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Olga Tokarczuk - Nobel, Rodzina, Bieguni

  2019-10-21
  Literacka Nagroda Nobla 2019: Olga Tokarczuk otrzymała nagrodę! Polska pisarka dostała wyróżnienie za rok 2018, to bardzo ważny dzień w historii polskiej literatury.
 • Skąd wziął się hejt na Gretę Van Fleet? Wokalista Airbourne wyjaśnił

  2019-10-21
  Greta Van Fleet ma wielu fanów, jednak też wiele osób uważa zespół za kopię dawnych patentów, które opracowane były przez Led Zeppelin. Wokalista Airbourne postanowił wyjaśnić, skąd bierze się hejt na młodych artystów.
 • Lindemann, udostępnił klip stworzony w całości przez sztuczną inteligencję [WIDEO]

  2019-10-21
  Projekt Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się klip do numeru 'Ich weiß es nicht', który w całości stworzyła wirtualna rzeczywistość.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz