02.10.2012 (06:00)

Foo Fighters robią sobie przerwęFoo Fighters robią sobie wakacje. Podczas koncertu w Nowym Jorku, Dave Grohl zapowiedział, że zespół nie ma żadnych planów. Teraz potwierdził to w specjalnym oświadczeniu.

Podczas występu w nowojorskim Central Parku, Dave Grohl oświadczył: "To było na tyle. Nie chcę robić z tego wielkiej sprawy, ale nie mamy już żadych zaplanowanych koncertów. Szczerze... nie wiem, kiedy znów zagramy, a to jest idealne miejsce na zakończenie". 

Teraz Grohl dodaje: "Nawet w najśmielszych snach nie sądziłem, że Foo Fighters dojdą tak daleko. Nie sądziłem, że w ogóle jesteśmy w stanie. Były momenty, kiedy obawiałem się, że nie przetrwamy. Kiedy chciałem się poddać. Ale... nie mogę zostawić tego zespołu. I nigdy tego nie zrobię. To nie jest tylko grupa. To moje życie. Moja rodzina. Mój świat. Nie wiem, kiedy Foo Fighters znów zagrają. Dziwnie się czuję, gdy to mówię, ale zniknięcie na chwilę wszystkim nam zrobi dobrze. Dzięki temu jeszcze funkcjonujemy. Czy to ma sens? Nigdy nie chciałem nie być w tym zespole. Więc czasem najlepiej po prostu zamknąć się na jakiś czas w garażu i tam spokojnie pograć".

Nie wiadomo na razie, jakie są plany reszty grupy na najbliższe miesiące lub lata. Wiadomo natomiast, że Dave Grohl pracuje nad filmem dokumentalnym "Sound City"
 

 


 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postem

  2020-07-10
  Seria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-10
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?

  2020-07-10
  Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz