Dominik Pajewski

18.11.2019 (09:34)

Festiwal Legend Rocka 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETYFestiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty 2020, będzie 14. odsłoną imprezy. Sprawdźcie, kto zagra podczas wydarzenia, które co roku sprowadza mega gwiazdy do Polski.

Festiwal Legend Rock 2020 ogłasza gwiazdy! Sprawdźcie, kto wystąpi w Dolinie Charlotty z okazji 14. edycji imprezy. Patrząc na poprzednie edycje, z roku na rok organizatorzy zawieszają poprzeczkę coraz wyżej.

SPRAWDŹ, CZY ŚPIEWASZ JAK FREDDIE MERCURY. QUEEN I YOUTUBE URUCHOMILI SPECJALNĄ APLIKACJĘ


Festiwal Legend Rocka 2020 - ZESPOŁY, DATA

Na 14. Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty, który odbędzie się 18.08.2020 wystąpi supergrupa Hollywood Vampires. W skład zespołu wchodzą Alice Cooper, Johnny Depp oraz Joe Perry z Aerosmith.

Zespół był już w Polsce i spotkał się z niesamowicie ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Kolejny koncert był jak widać, kwestią czasu. Warto też dodać, że to z pewnością nie ostatnie ogłoszenia od organizatorów.

NERGAL PODAŁ NIEPRAWDZIWĄ INFORMACJĘ DO MEDIÓW. WCALE NIE WYRZUCONO GO Z SIŁOWNI

Festiwal Legend Rocka 2020 -BILETY

Sprzedaż biletów na Festiwal Legend Rocka 2020 rozpoczyna się w piątek, 22 listopada 2019 roku, o godzinie 10:00 w Ticketmaster i Eventim.Wcześniej, od 19 do 21 listopada będą sprzedawane wyłącznie bilety VIPowskie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • Metallica - Sen o Warszawie. Zespół opublikował oficjalne nagranie z koncertu w Polsce [WIDEO]

  2019-12-10
  Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.
 • Meek, Oh Why? - Zachód: trzeci album artysty już w sprzedaży

  2019-12-09
  "Zachód" to trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album projektu "Meek, Oh Why?".
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz