Dana Pakońska

25.09.2015 (11:42)

Fani Slayera są jak Monty Python? Czemu Tom Araya tak uważa?Tom Araya szczerze o fanach Slayera. Sprawdźcie, dlaczego porównuje ich do postaci jednego z filmów Latającego Cyrku Monty Pythona. Przegiął czy ma rację?

Slayer ma szalonych fanów - tak przynajmniej wynika ze słów wokalisty i basisty trash metalowej formacji. Tom Araya w jednym z ostatnich wywiadów wspominał czasy, gdy zagorzali miłośnicy zespołu mieszali z błotem Megadeth za to, że są wyżej cenieni niż Slayer. Moim zdaniem fani Slayera są cholernie porąbani! Było wiele sytuacji, w których ludzie mówili: 'Tom, sprawy wymykają się spod kontroli. Musisz im powiedzieć, żeby przestali!'

Ale robienie z tym czegokolwiek nie ma absolutnie żadnego sensu - stwierdza szczerze muzyk Slayera - bo bez względu na to, co mówisz ze sceny, wszyscy i tak usłyszą coś w stylu: 'Róbcie tak dalej!'. Nie słyszą więc tego, co do nich mówię, lecz to, co chcą usłyszeć (śmiech) 'Podoba mu się to, co robimy! Róbmy tak dalej, tylko bardziej!'

Najlepszym przykładem na potwierdzenie słów Toma Araya'i jest zdaniem gwiazdora niedawne amerykańskie tournee Clash of Titans: Graliśmy w Waszyngtonie i Megadeth było główną gwiazdą wieczoru. Na tej konkretnej trasie mieliśmy formułę z "wymiennym" headlinerem. Gdy otwieraliśmy koncert, a po nas grał Anthrax, tłum dosłownie obrzucał ich ziemią.

Z relacji wokalisty Slayera wynika, że wtedy oberwało się również grupie Megadeth. Gdy zeszli ze sceny, Dave Mustaine zdenerwowany ostro wyraził swoje niezadowolenie, co tylko sprowokowało publiczność i nakręciło ich karygodne zachowanie.

Fani Slayera w tej sytuacji po prostu przesadzili. To przypomina mi scenę kamienowania z filmu Żywot Briana: 'Zaczynamy kamienować dopiero na gwizdek... nawet jeśli powie <Jehowa>'... 'On to powiedział! Ukamienujmy go!' i kończy się to przysypaniem człowieka przez wielki nagrobek! Tak właśnie reaguje nasza publiczność. Prędzej utonąłbym w błocie niż wyjaśnił im cokolwiek.

SLAYER - RepentlessCałkowite Zaćmienie Księżyca w Polsce 2015: kiedy obserwować kolejne zaćmienie?
Całkowite zaćmienie Księżyca w Polsce: kiedy będzie widoczne? [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Oto najobrzydliwszy przemyt w historii. Mężczyzna próbował przemycić kilogram złota, ukrywając go w...

  2020-10-28
  Rocznie przemycanych jest wiele rzeczy, a niektóre można liczyć w kilogramach. Pewien gość wziął to chyba za bardzo do siebie, bo postanowił przemycić kilogram złota i to w dosyć obrzydliwy sposób.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-27
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Kazachstan oficjalnie przyjmuje 'Very nice', jako slogan turystyczny. Wszystko dzięki Boratowi

  2020-10-27
  Prawie dwie dekady trwało, by Kazachstan mógł zdystansować się do filmu o Boracie. Teraz kraj oficjalnie przyjmuje zwrot 'Very nice', jako slogan turystyczny!  
 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz