Dana Pakońska

25.09.2015 (11:42)

Fani Slayera są jak Monty Python? Czemu Tom Araya tak uważa?Tom Araya szczerze o fanach Slayera. Sprawdźcie, dlaczego porównuje ich do postaci jednego z filmów Latającego Cyrku Monty Pythona. Przegiął czy ma rację?

Slayer ma szalonych fanów - tak przynajmniej wynika ze słów wokalisty i basisty trash metalowej formacji. Tom Araya w jednym z ostatnich wywiadów wspominał czasy, gdy zagorzali miłośnicy zespołu mieszali z błotem Megadeth za to, że są wyżej cenieni niż Slayer. Moim zdaniem fani Slayera są cholernie porąbani! Było wiele sytuacji, w których ludzie mówili: 'Tom, sprawy wymykają się spod kontroli. Musisz im powiedzieć, żeby przestali!'

Ale robienie z tym czegokolwiek nie ma absolutnie żadnego sensu - stwierdza szczerze muzyk Slayera - bo bez względu na to, co mówisz ze sceny, wszyscy i tak usłyszą coś w stylu: 'Róbcie tak dalej!'. Nie słyszą więc tego, co do nich mówię, lecz to, co chcą usłyszeć (śmiech) 'Podoba mu się to, co robimy! Róbmy tak dalej, tylko bardziej!'

Najlepszym przykładem na potwierdzenie słów Toma Araya'i jest zdaniem gwiazdora niedawne amerykańskie tournee Clash of Titans: Graliśmy w Waszyngtonie i Megadeth było główną gwiazdą wieczoru. Na tej konkretnej trasie mieliśmy formułę z "wymiennym" headlinerem. Gdy otwieraliśmy koncert, a po nas grał Anthrax, tłum dosłownie obrzucał ich ziemią.

Z relacji wokalisty Slayera wynika, że wtedy oberwało się również grupie Megadeth. Gdy zeszli ze sceny, Dave Mustaine zdenerwowany ostro wyraził swoje niezadowolenie, co tylko sprowokowało publiczność i nakręciło ich karygodne zachowanie.

Fani Slayera w tej sytuacji po prostu przesadzili. To przypomina mi scenę kamienowania z filmu Żywot Briana: 'Zaczynamy kamienować dopiero na gwizdek... nawet jeśli powie <Jehowa>'... 'On to powiedział! Ukamienujmy go!' i kończy się to przysypaniem człowieka przez wielki nagrobek! Tak właśnie reaguje nasza publiczność. Prędzej utonąłbym w błocie niż wyjaśnił im cokolwiek.

SLAYER - RepentlessCałkowite Zaćmienie Księżyca w Polsce 2015: kiedy obserwować kolejne zaćmienie?
Całkowite zaćmienie Księżyca w Polsce: kiedy będzie widoczne? [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bill Withers nie żyje. Odszedł autor hitu "Ain't No Sunshine"

  2020-04-03
  Bill Withers nie żyje! Autor hitu "Ain't No Sunshine" odszedł w wieku 81 lat.
 • Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domu

  2020-04-03
  Podczas pandemii koronawirusa, jedyne słuszne i rozsądne rozwiązanie, to pozostanie w domu i tak naprawdę przeczekanie całego zamieszania. Samuel L. Jackson ma na to sposób i to w iście tarantinowskim klimacie.
 • UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! Specjalna akcja zespołu, z okazji 40-lecia ,,Ace Of Spades''

  2020-04-03
  Motörhead to najgłośniejszy zespół wszechczasów. Ale czy umiesz stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą PLAYLISTĘ oraz swój własną grafikę z Warpigiem?
 • NO MORE ELECTRO! - nowy teledysk w sieci [WIDEO]

  2020-04-03
  NO MORE ELECTRO! - to zespół założony w 2019 roku, przez doświadczonych muzyków śląskiej sceny (m.in. Iowa Super Soccer, Sztywny Pal Azji, NEGATYW, Dobre Ludzie, LOCOMOTIVESUN, Roboty Na Wysokości).
 • ARMIA - kolejne 2 płyty wznowione na winylu, już w sprzedaży!

  2020-04-03
  Do sprzedaży trafiły 2 kolejne reedycje płyty Armii na winylu. Wydawnictwa te dostępne są w sprzedaży online.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz