Anna Skalik

18.03.2016 (21:05)

Enea Spring Breake 2016: kto wystąpi, kiedy, po ile BILETY? Sprawdź szczegóły festiwalu!Enea Spring Breake 2016 w Poznaniu: kto wystąpi, kiedy festiwal i ile kosztują BILETY? Sprawdź szczegóły wielkiego wydarzenia. W line-upie także rockowe gwiazdy! Sprawdź, kto zagra!

Enea Spring Break Showcase Festival and Conference 2016, czyli po prostu Spring Break 2016, to zakrojony na szeroką skalę festiwal w Poznaniu. podczas tej imprezy na trzech scenach wystąpi setka wykonawców różnych gatunków. Nie zabraknie też rockowych akcentów. Dotychczas ogłoszono już kilkudziesięciu wykonawców. Wśród nich są m.in. Dawid Podsiadło, Jazz Zombie (czyli połączone siły Lao Che i pink Freud), Ted Nemeth, Protomartyr i wielu, wielu innych. Całą listę wykonawców znajdziecie na stronie internetowej festiwalu. A teraz najważniejsza informacja: kiedy i gdzie dokładnie odbywać się będzie Enea Spring Break 2016?

Enea Spring Break 2016: data i miejsce


Termin poznańskiego festiwalu to 21-23 kwietnia 2016 - idealnie, by uczcić początek wiosny! Do tej pory organizatorzy nie podali informacji o tym, gdzie odbędą się wszystkie festiwalowe wydarzenia. Te informacje poznamy wkrótce i na pewno napiszemy Wam o tym na EskaROCK.pl!

Spring Break 2016 - BILETY


Ile kosztują bilety na festiwal Enea Spring Breake 2016? Karnety na wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży w cenach 89 zł, natomiast w dniu imprezy wynosić będą 100 zł. Sprzedaż trwa na ebilet.pl, eventim.pl, biletomat.pl oraz ticketpro.pl. Wejściówki można kupić także w punktach stacjonarnych: salonach EMPiK oraz sklepach sieci Saturn i Media Markt.

Poniżej prezentujemy wam kawałek jednego z wykonawców - amerykańskiej grupy Protomartyr. Wybieracie się na Spring Break 2016?ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • Metallica powróciła do 2009 roku! Grupa opublikowała koncert z Kopenhagi

  2020-04-08
  Metallica przyzwyczaja fanów, że w poniedziałki pojawia się nowe nagranie koncertowe. Tym razem, grupa cofnęła się 11 lat, by pokazać koncert z Kopenhagi.
 • Beyond The Event Horizon aktualizuje informacje na temat albumu i trasy koncertowej

  2020-04-07
  Zespół Beyond The Event Horizon postanowił zaktualizować informacje na temat swoich najnowszych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz