Dominik Pajewski

16.09.2020 (11:36)

Donald Trump jest fanem Guns N' Roses! Prezydent USA ma nawet swój ulubiony klip zespołuDonald Trump nie raz juz zaskoczył wszystkich, jednak teraz miłośnicy muzyki rockowej oraz fani Guns N' Roses mogą być lekko w szoku. Okazuje się, że prezydent USA ma nawet swój ulubiony klip Gunsów.

Guns N' Roses mają wielu fanów na całym świecie i mimo upływu lat i wielu zakrętach w działalności zespołu, zainteresowanie nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Okazuje się, że wśród wiernych fanów zespołu jest sam Donald Trump! Co ciekawe, prezydent USA ma także swój ulubiony teledysk Guns N' Roses!

CZY POWSTANIE FILMOWA BIOGRAFIA METALLIKI? LARS ULRICH ODPOWIADA

 

Donald Trump jest fanem Guns N' Roses. Prezydent USA ma nawet ulubiony klip zespołu

W nowej książce pod tytułem 'Speaking for Myself: Faith, Freedom and the Fight of Our Lives Inside the Trump White House', była rzecznik prasowa Trumpa, Sarah Huckabee Sanders, wspomniała, że był taki czas, gdy prezydent USA chciał wykorzystać na swoim wiecu klip 'Noveber Rain' Gunsów. Co więcej, Trump pokazał swojemu sztabowi w gabinecie owalnym klip. Jak wspomniała Sanders w książce:
 
Powiedział nam, że to najlepszy teledysk wszech czasów i kazał nam go oglądać, mimo że nikt z nas się z nim nie spierał.

Warto też przypomnieć, że Donald Trump był obecny podczas premiery albumu ''Use Your Illusion'' w 1991 na Broadwayu. Jak widać, miłość do zespołu jest bardzo żywa w prezydencie USA.
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz