Dominik Pajewski

19.11.2019 (10:46)

Dlaczego perkusista Iron Maiden odmówił podpisu? Prośba była przerażającaPodpisy gwiazd rocka i celebrytów, są zazwyczaj wiele warte i traktowane są jako cenne zdobycze. Bębniarz Iron Maiden, Nicko McBrain odmówił pewnego razu podpisu, ponieważ prośba była przerażająca.

Muzycy rockowi, a przede wszystkim gwiazdy i celebryci, często składają podpisy na różnych rzeczach. Swego czasu, podobno podpis Marlona Brando był więcej wart, niż czek na 2,000 dolarów, na którym się podpisał. Z pewnością, podpisy członków Iron Maiden również są cenne dla fanów, jedna, niektórzy proszą o podpisy, na nietypowych przedmiotach.

JELONEK I PIOTR FRONCZEWSKI W 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]


Dlaczego perkusista Iron Maiden odmówił podpisu? Prośba była przerażająca

Podczas wywiadu dla stacji Triple M, zapytano Nicko o najdziwniejszy przedmiot, na jakim przyszło mu się podpisywać. Perkusista przytoczył pewną straszną historię:
 
Czaszka. Nie podpisałem jej. Ktoś wymyślił, ze przyniesie mi czaszkę. Myślę, że to mógł być koncert w Brazylii w 2001 roku. Dzieciak przyniósł mi to pod hotel i poprosił o autograf. Spytałem skąd ma przedmiot, a on stwierdził, że dostał od ojca. Uznałem, że czaszka wygląda jak prawdziwa, a on przytaknął. Powiedziałem mu, że nie będę tego dotykał.

Jak widać, ktoś wziął zbyt poważnie przekaz Iron Maiden do siebie. Zespół zobaczymy w Polsce 5 lipca 2020, oby wtedy nikt nie wpadł na tak samo straszny pomysł...
 

JOKER - POWSTANIE KONTYNUACJA? REŻYSER ODPOWIADA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica - Nothing Else Matters. Nagranie z Warszawy w sieci

  2019-12-16
  Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.
 • Po 10 latach, John Frusiante wraca do Red Hot Chili Peppers!

  2019-12-16
  Na ten moment czekał chyba każdy fan zespołu Red Hot Chili Peppers. Po 10 latach nieobecności, do składu powraca John Frusiante, co z pewnością zwiastuje nowe wydawnictwo grupy.
 • Cyberpunk 2077 - muzyka z gry. Czy pobije popularnością tę z Wiedźmina?

  2019-12-13
  Tworzenie muzyki do gier w ostatnich latach stało się prawdziwą sztuką. 10 late temu CD Projekt Red wypuściło Wiedźmina, który również dzięki muzyce okazał się prawdziwym sukcesem. Kolejne gry były tylko coraz lepsze również pod tym względem! Czy Cyberpunk 2077 stanie na wysokości zadania? Poznaliśmy oficjalnie twórców muzyki! 
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-12-13
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-12-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz