Dominik Pajewski

15.01.2020 (13:56)

Daj grosza Wiedźminowi po rosyjsku. Posłuchajcie hitu z serialu w innej wersjiGdy w Wiedźminie pojawiła się piosenka 'Daj grosza Wiedźminowi', pewnym było, że fani ją pokochają. Nikt chyba nie spodziewał się tego, że utwór tak szeroko rozprzestrzeni się po sieci i doczeka się przeróbek.

Wiedźmin, który pojawił się na Netflixie zbiera różne opinie, jednak głównie mówi się o nim, że jest to solidna produkcja, która ma szanse rozwinąć się w kolejnych sezonach. Niekwestionowanym hitem z serialu stała się piosenka 'Daj grosza Wiedźminowi', która szybko rozprzestrzeniła się po sieci i doczekała się wielu przeróbek. Jeden z coverów staje się prawdziwym hitem.
 

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]


Daj gorsza Wiedźminowi po rosyjsku. Posłuchajcie hit z serialu w innej wersji

Twórcami rosyjskiego coveru jest Filharmonia Omsk z Rosji pod przewodnictwem Valery'ego Podvorny'ego. W nagraniu możemy usłyszeć również omski chór, który pomógł w wykonaniu wesołej piosenki. Posłuchajcie 'Grosza daj Wiedźminowi' w wersji rosyjskiej:SHARON OSBOURNE CHCE STWORZYĆ FILM O JEJ ŻYCIU Z OZZYM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz