10.08.2012 (08:00)

Coke Live Music Festival w EsceROCK!To będzie wyjątkowo gorący, muzyczny weekend! W sobotę startuje Coke Live Music Festival. EskaROCK zaprezentuje bezpośrednie relacje z imprezy, a na deser: transmisję koncertu Placebo!

W ten weekend w Krakowie zagrają między innymi: The Killers, Placebo, Spector, The Roots, Cool Kids Of Death i Muchy.

To co dzieje się na festiwalu, będziemy na bieżąco relacjonować w EsceROCK. Do naszego specjalnego, festiwalowego studia zawitają gwiazdy, opowiemy o tym co dzieje się na scenie i poza nią, doniesiemy o najważniejszych wydarzeniach Coke Live Music Festival.

A na deser, w niedzielę po 23.00, bezpośrednia transmisja koncertu Placebo w Krakowa! Grupa przygotowuje właśnie nową płytę i już wiadomo, że w Krakowie zaprezentuje fragmenty świeżego materiału!
 
 

 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz