Daniel Wardziński

30.09.2014 (11:34)

Chris Cornell i Tom Morello znów wspólnie na scenie? Reaktywacja Audioslave? Zobacz video z występu [VIDEO]Chris Cornell z Soundgarden i Tom Morello z Rage Against The Machine znów razem na scenie. Panowie zagrali obszerny wspólny set na koncercie w Seattle. Zobaczcie video ze wspólnego występu kolegów z Audioslave.

Chris Cornell i Tom Morello po siedmiu latach od ostatniej płyty Audioslave ponownie zagrali razem. Okazja trafiła się w El Corazon w Seattle w trakcie koncertu charytatywnego. Tom Morello zjawił się na scenie i wspólnie z Chrisem Cornellem zagrał kilka kawałków, nie tylko z repertuaru Audioslave. Czy możemy spodziewać się reaktywacji zespołu? Sprawdźcie informacje i obejrzyjcie video ze wspólnego show Cornella i Morello.

>>> Ozzy Osbourne potwierdza - nagrają kolejny album Black Sabbath <<<
 
Koncert odbył się w ramach wspieranej przez Morello akcji 15Now, która propaguje pomysł wprowadzenia w USA poziomu płacy minimalnej na 15 dolarów za godzinę. Kiedy do gitarzysty RATM i Bruce'a Springsteena na scenie dołączył Chris Cornell dało się poczuć muzyczną chemię działającą między dwójką artystów. Morello żartował: Razem z Chrisem mamy 100 lat, ale sami byście na to nie wpadli. Zdecydowanie byśmy nie wpadli, bo brzmią jakby byli nastolatkami.

W trakcie występu zahaczyli nie tylko o repertuar wspólnego zespołu Audioslave, ale pobawili się też w covery - m.in. The Ghost Of Tom Joad Bruce'a Springsteena, Imagine Johna Lennona czy mash-up kawałków U2 i Metalliki. Musicie to zobaczyć na własne oczy. Cały materiał z koncertu Chrisa Cornella i Toma Morello zobaczycie pod spodem. Niestety o reaktywacji Audioslave ani słowa.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • Dariusz Gnatowski nie żyje. Odszedł legendarny Boczek ze 'Świata według Kiepskich'

  2020-10-20
  Nie żyje Dariusz Gnatowski! Smutna wiadomość trafiła do mediów 20 października 2020. Aktor był znany przede wszystkim z roli w serialu 'Świat według Kiepskich'.
 • Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich i zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries

  2020-10-20
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz