Dominik Pajewski

07.11.2019 (10:47)

Byli członkowie Kiss pojawią się na wyjątkowym koncercie pożegnalnymPożegnalna trasa Kiss zmierza do kulminacyjnego momentu, czyli koncertu w Nowym Jorku. Okazuje się, że występ, który zaplanowano na 17 lipca ma być o tyle wyjątkowy, że pojawią się na nim byli członkowie zespołu.

Pożegnalna trasa Kiss jest z pewnością czymś wyjątkowym, a jednym z czynników jest przedłużanie jej o kolejne daty. Jednak wszystko zmierza do wyjątkowego koncertu, który ma odbyć się 17 lipca 2020 w Nowym Jorku. To właśnie tam mają pojawić się byli członkowie zespołu.

NAZWANO JĄ 'WHITNEY HOUSTON Z POLSKI'. ALICJA SZEMPLIŃSKA OCZAROWAŁA JURY W VOICE OF POLAND [WIDEO]Byli członkowie Kiss pojawią się na wyjątkowym koncercie pożegnalnym

O tym, że na koncercie w Nowym Jorku mają pojawić się byli członkowie zespołu, mówiło się od jakiegoś czasu. Plotki  potwierdził menedżer grupy, Doc McGhee, jest jednak dosyć spory problem. Ace Frehley i Peter Criss są skonfliktowani z liderami Kiss i nie wiadomo czy w ogóle zgodzą się na tego typu propozycję.

Nie wykluczone, że na koncercie zobaczymy również Vinniego Vincenta, który grał z Kiss w latach 1982-1984 oraz Bruce’a Kulicka, który tworzył zespół od 1984 do 1996 roku. Wszystko wyjaśni się wkrótce.

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz