Dominik Pajewski

07.11.2019 (10:47)

Byli członkowie Kiss pojawią się na wyjątkowym koncercie pożegnalnymPożegnalna trasa Kiss zmierza do kulminacyjnego momentu, czyli koncertu w Nowym Jorku. Okazuje się, że występ, który zaplanowano na 17 lipca ma być o tyle wyjątkowy, że pojawią się na nim byli członkowie zespołu.

Pożegnalna trasa Kiss jest z pewnością czymś wyjątkowym, a jednym z czynników jest przedłużanie jej o kolejne daty. Jednak wszystko zmierza do wyjątkowego koncertu, który ma odbyć się 17 lipca 2020 w Nowym Jorku. To właśnie tam mają pojawić się byli członkowie zespołu.

NAZWANO JĄ 'WHITNEY HOUSTON Z POLSKI'. ALICJA SZEMPLIŃSKA OCZAROWAŁA JURY W VOICE OF POLAND [WIDEO]Byli członkowie Kiss pojawią się na wyjątkowym koncercie pożegnalnym

O tym, że na koncercie w Nowym Jorku mają pojawić się byli członkowie zespołu, mówiło się od jakiegoś czasu. Plotki  potwierdził menedżer grupy, Doc McGhee, jest jednak dosyć spory problem. Ace Frehley i Peter Criss są skonfliktowani z liderami Kiss i nie wiadomo czy w ogóle zgodzą się na tego typu propozycję.

Nie wykluczone, że na koncercie zobaczymy również Vinniego Vincenta, który grał z Kiss w latach 1982-1984 oraz Bruce’a Kulicka, który tworzył zespół od 1984 do 1996 roku. Wszystko wyjaśni się wkrótce.

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...

  2020-08-04
  Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.
 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz