Daniel Wardziński

05.10.2016 (12:08)

Bryan Adams - legendarny koncert na Wembley trafi na DVD!Brayn Adams znowu na DVD - tym razem do fanów trafi kultowy koncert na Wembley w 1996 roku. Mamy najważniejsze informacje na temat koncertowego wydania. Sprawdźcie.

Legendarny koncert Bryana Adamsa na stadionie Wembley w 1996 roku trafi na DVD! 20 lat temu, 27 lipca 1996r. Bryan Adams wystąpił na Wembley Stadium wykonując swoje największe hity dla 70-tysięcznej rozentuzjazmowanej widowni. Koncert odbył się w ramach trasy 18 ‘Til I Die Tour, która promowała wydany kilka tygodni wcześniej album o tym tytule.
 

Bryan Adams Wembley '96 LIVE - koncertowe DVD


Płyta dotarła na szczyt UK Albums Chart, a także TOP 5 w wielu krajach Europy. Podczas występu na Wembley Bryan Adams wykonał wszystkie swoje klasyki, które następnie trafiły na Wembley 1996 Live – m.in. Summer Of ’69, (Everything I Do) I Do It For You, Can’t Stop This Thing We Started, The Only Thing That Looks Good On Me Is You, It’s Only Love, Run To You, Kids Wanna Rock, 18 ‘Til I Die, All For Love, Heaven, Have You Ever Really Loved A Woman i wiele innych!
 

Tracklista:

1) The Only Thing That Looks Good On Me Is You
2) Do To You
3) Kids Wanna Rock
4) Can’t Stop This Thing We Started
5) This Time
6) 18 ‘Til I Die
7) Have You Ever Really Loved A Woman
8) Touch The Hand
9) Cuts Like A Knife
10) It’s Only Love (w/ Melissa Etheridge)
11) Somebody
12) (Everything I Do) I Do It For You
13) Run To You
14) There Will Never Be Another Tonight
15) Seven Nights To Rock
16) I Wanna Be Your Underwear
17) Wild Thing
18) It Ain’t A Party (If You Can’t Come Round)
19) She’s Only Happy When She’s Dancin’
20) Summer Of ’69
21) All For Love
22) Let’s Make A Night To Remember
23) I Fought The Law
24) Heaven


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz