Dominik Pajewski

10.01.2020 (11:15)

Artur Rojek - Sportowe życie: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafił utwór pod tytułem 'Sportowe życie'.

Artur Rojek zachwycił solową płyta 'Składam się z ciągłych powtórzeń', która promowały single 'Beksa' oraz 'Syreny', jednak tryb wydawniczy artysty jest dość nieregularny. Nie ma co liczyć na nową płytę raz do roku, tym bardziej, że Artur Rojek zajęty jest mocno Off Festivalem, którego jest dyrektorem artystyczny. Teraz wokalista powraca z nowym singlem, którego tytuł to 'Sportowe życie'.

BOCHENEK RHAPSODY - OTO NAJBARDZIEJ ROCKOWY CHLEB W POLSCE. GDZIE GO KUPIĆ?


Artur Rojek - Sportowe życie: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

O nowym wydawnictwie Artura Rojka nie wiemy za wiele, jednak singiel 'Sportowe życie' zapowiada bardzo ciekawe wydawnictwo, którego brzmienie z pewnością było długo dopracowywane. Album 'Kundel' będzie promowany ogromną trasą koncertową, która jest praktycznie w całości wyprzedana. Warto pośpieszyć się z zakupem biletów. Posłuchajcie numeru 'Sportowe życie':PATTI SMITH NAPISAŁA POEMAT DLA GRETY THUNBERG

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz