Dana Pakońska

10.09.2015 (17:17)

Apple Music Festival: gdzie oglądać online? Stream i rockowe gwiazdyTransmisja i rockowi artyści festiwalu Apple Music w Londynie: będą streamy? Kto zagra? Sprawdźcie szczegóły muzycznej imprezy już teraz na EskaROCK.pl.

Apple Music Festival online: gdzie obejrzeć występy muzyczne widowiska gwiazd w dniach 19-28 września 2015 i jacy artyści pojawili się w line upie imprezy? Sprawdźcie informacje o transmisji koncertów w streamie oraz datach występów, tworzących kawałki rockowe oraz z pogranicza rocka.

Gdzie oglądać Apple Music Festival online?

Dla użytkowników Apple wszystkie koncerty z Londynu dostępne będą w streamie na iTunes. Transmisję będzie można odebrać na całym świecie, w tym oczywiście również w Polsce. Online przez stronę festiwalu Apple Music możecie pobrać więcej informacji o tym niezwykłym festiwalu.

Jacy rockowi artyści są w line upie festiwalu?

24 września 2015 - The Chemical Brothers
26 września 2015 - Pharrell Williams
27 września 2015 - Mumford & Sons
28 września 2015 - Florence + The Machine

Florence + The Machine - St JudeKiedy jest Dzień Nauczyciela 2015? Data święta wszystkich, którzy Teach Me na ESKA.pl!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz