Dana Pakońska

10.09.2015 (17:17)

Apple Music Festival: gdzie oglądać online? Stream i rockowe gwiazdyTransmisja i rockowi artyści festiwalu Apple Music w Londynie: będą streamy? Kto zagra? Sprawdźcie szczegóły muzycznej imprezy już teraz na EskaROCK.pl.

Apple Music Festival online: gdzie obejrzeć występy muzyczne widowiska gwiazd w dniach 19-28 września 2015 i jacy artyści pojawili się w line upie imprezy? Sprawdźcie informacje o transmisji koncertów w streamie oraz datach występów, tworzących kawałki rockowe oraz z pogranicza rocka.

Gdzie oglądać Apple Music Festival online?

Dla użytkowników Apple wszystkie koncerty z Londynu dostępne będą w streamie na iTunes. Transmisję będzie można odebrać na całym świecie, w tym oczywiście również w Polsce. Online przez stronę festiwalu Apple Music możecie pobrać więcej informacji o tym niezwykłym festiwalu.

Jacy rockowi artyści są w line upie festiwalu?

24 września 2015 - The Chemical Brothers
26 września 2015 - Pharrell Williams
27 września 2015 - Mumford & Sons
28 września 2015 - Florence + The Machine

Florence + The Machine - St JudeKiedy jest Dzień Nauczyciela 2015? Data święta wszystkich, którzy Teach Me na ESKA.pl!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz