Tagi związane z KONCERT CHARYTATYWNY KASI MARKIEWICZ I GWIAZD THE VOICE OF POLAND. KIEDY TRANSMISJA W TELEWIZJI? [VIDEO]: the voice of poland kasia markiewicz, kasia markiewicz nie żyje, kasia markiewicz koncert charytatywny, koncert pamięci kasi markiewicz

Dotyczy: Koncert charytatywny The Voice Of Poland [VIDEO]

Koncert charytatywny Kasi Markiewicz i gwiazd The Voice Of Poland. Kiedy transmisja w telewizji? [VIDEO]


Krzysztof Zawistowski

29.03.2014 (20:09)

The Voice Of Poland: Gwiazdy programu i jurorzy wystąpili na charytatywnym koncercie zadedykowanym chorej na raka uczestniczce Kasi Markiewicz. Nagranie koncertu odbyło się 19.03.2014. Kasia z powodu złego stanu zdrowia nie mogła wziąć udziału w nagraniach. Cztery dni później przegrała walkę z chorobą...


Kasia Markiewicz to 38-letnia uczestniczka The Voice Of Poland 4. Kasia podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała piosenkę legendy rocka, Ozzy'ego Osbourne'a - Dreamer. W ostatniej chwili odwróciła się Justyna Steczkowska. Jurorzy zwrócili uwagę na ogromny smutek w wykonaniu wokalistki-amatorki. Kasia Markiewicz ujawniła, że jest chora na raka szyjki macicy z przerzutami do węzłów chłonnych i spróbowała już wszystkich możliwości w tym czterech rodzajów chemii, a udział w programie jest dla niej spełnieniem jednego z jej ostatnich marzeń. 23 marca 2014, w kilka tygodni po emisji programu, Kasia Markiewicz zmarła. 

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Kim była i dzięki czemu zapamiętamy uczestniczkę The Voice Of Poland 4? [VIDEO]

The Voice Of Poland jeszcze za życia Kasi zorganizowało koncert charytatywny zadedykowany właśnie jej i innym zmagającym się z chorobą. Niestety, uczestniczka The Voice Of Poland, będąca już w bardzo złym stanie zdrowia, nie mogła się pojawić się na koncercie ani na kolejnych nagraniach do programu.

>>> The Voice Of Poland: Kasia Markiewicz - Dreamer <<<

Podczas koncertu wystąpili trenerzy czwartej i uczestnicy drugiej i trzeci edycji The Voice Of Poland: Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Marek Piekarczyk, Baron i Tomson, Ernest Staniaszek, Natalia Nykiel, Dorota Osińska, Michał Sobierajski i Mateusz Ziółko. Występ zorganizowano by promować Fundację Avalon, zdobyć wsparcie finansowe dla chorych oraz uświadomić widzów o konieczności badań profilaktycznych.

Emisję koncertu zaplanowano na 6 kwietnia o godzinie 20:05 - na antenie TVP 2.
 
The Voice Of Poland 4: Kasia Markiewicz - Dreamer


Komentarze:

--- reklama ---

--- reklama ---

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

Teledyski na eskarock.pl

Polecamy


--- reklama ---