Dominik Pajewski

18.09.2018 (12:57)

ZEW znów obudzi się w Bieszczadach w majówkę 2019Kolejna edycja ZEW się budzi Festiwal odbędzie się w dniach 2-4 maja 2019 r., w Cisnej. Po raz drugi będzie to okazja, aby rzucić wszystko i poczuć zew przygody w ostatnich dzikich górach w Polsce. Otwierający koncert rozbudzi góry i uczestników o świcie 3 maja, a koncerty i atrakcje będą trwać do wieczora 4 maja. 

Festiwalowe miasteczko oraz pole namiotowe zostanie otwarte już 2 maja. Organizatorzy zapowiadają występy 7 gwiazd oraz 5 zespołów wyłonionych w konkursie Odkrycia ZEW. Line-up będzie ogłaszany stopniowo. Sprzedaż biletów rozpocznie się 17 września.

Joker - tak wygląda Joaquin Phoenix w roli słynnego złoczyńcy [FOTO, VIDEO]
Po sukcesie pierwszej edycji, która zgromadziła ponad 4 tysiące fanów muzyki i dzikiej, bieszczadzkiej natury, organizatorzy zdecydowali się podjąć organizacji drugiej edycji wydarzenia. ZEW się budzi Festiwal 2019 po raz drugi otworzy więc sezon letnich festiwali i koncertów. Odbędzie się on podczas długiego weekendu majowego, w dniach 2-4 maja 2019 r. Chcąc być jeszcze bliżej dzikiej natury, organizatorzy przygotowują festiwal w Cisnej, w samym sercu dzikich Bieszczad.
 
Festiwal oficjalnie rozpocznie się 3 maja, kiedy z pierwszymi promieniami słońca na scenie zagra koncert jedna z gwiazd drugiej edycji wydarzenia, a wieczorem pojawi się ponownie w innej odsłonie. Miasteczko festiwalowe i pole namiotowe zostanie otwarte już 2 maja, a uczestnicy będą mogli korzystać ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji, w tym także ze strefy gastronomicznej. 

Slash wycenił całą kolekcję swoich gitar. Ile kosztują instrumenty?

 
Kolejną nowością ZEW się budzi Festiwal jest konkurs Odkrycia ZEW skierowany do młodych kapel, który rozpocznie się już 17 września 2018 r. Zespoły muzyczne będą mogły zgłaszać swój udział poprzez udostępnienie pliku video lub audio ze swoim utworem na stronie zewsiebudzi.pl, w specjalnie przygotowanej zakładce konkursowej. Pięć kapel, które otrzymają od internautów największą liczbę głosów, wystąpi na scenie  po porannym koncercie rozpoczynającym festiwal. 
 
Sponsorem głównym festiwalu jest marka kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men, która z położonych w dzikich Bieszczadach ostatnich tradycyjnych wypalarni węgla, pozyskuje węgiel drzewny, jeden ze składników aktywnych kosmetyków ZEW for menBilety na ZEW się budzi Festiwal 2019 będą dostępne w przedsprzedaży już od 17 września b.r. na zewsiebudzi.pl, na stronie partnera wydarzenia: e-bilet.pl oraz w sieci salonów Empik.
 
Bilety w przedsprzedaży w cenach:
 
Przedsprzedaż (17.09 – 15.12)
Karnet dwudniowy – 119 zł 
Karnet jednodniowy – 65 zł 
 
Karnety z polem namiotowym
Karnet dwudniowy – 169 zł
Karnet jednodniowy – 95 zł
 
Od 6 do 13 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 13 roku życia) – bilety w cenie 50%. Dzieci do 6 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 6 roku życia) – udział bezpłatny. Karnet dwudniowy upoważnia do wstępu na teren festiwalu w dniach 2-4 maja. Karnet jednodniowy upoważnia do wstępu na teren festiwalu w dniu 3 lub 4 maja. Szczegółowy cennik biletów (przedsprzedaż oraz sprzedaż) znajduje się na stronie zewsiebudzi.pl, w zakładce bilety.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz