Dominik Pajewski

04.12.2019 (15:34)

Wspólny numer Jacka White'a i Jacka Blacka trafił do sieci! Posłuchajcie Jack GreyTakie spotkanie było wyczekiwane przez wielu fanów, którzy często podkreślali w sieci, że taka konfrontacja jest konieczna. W końcu doszło do tego, że internet może spać spokojnie, a panowie nagrali wspólny numer. Posłuchajcie, jak brzmi Jack Grey.

W muzyce rockowej jest dwóch Jacków, jeden to Jack White, drugi to Jack Black i spokojnie można stwierdzić, że panowie są na zupełnie dwóch różnych biegunach muzycznych. Internauci jednak chcieli, aby muzycy gdzieś się spotkali. Sam Jack Black żartował, że jeśli spotka Jacka White'a, to powstanie Jack Grey. Teraz już wiemy, że coś takiego powstało i można nawet posłuchać efektów tego wyjątkowego spotkania.

SLIPKNOT ODWOŁAŁ KONCERT, PRZEZ CO FANI SPALILI SCENĘ [WIDEO]


Wspólny numer Jacka White'a i Jacka Blacka trafił do sieci! Posłuchajcie Jack Grey

Sytuacja jest trochę pogmatwana, ale uściślając, wydawnictwo ukazało się 29 listopada  jako 7-calowy winyl. Na czarnym krążku znaleźć można dwa nowe numery i jednym z nich jest ''Don’t Blow It, Kage”, który pojawił się na streamingah. Numer co prawda jest zapisany jako Tenacious D, jednak producentem jest Jack White. Posłuchajcie:Kiedy otrzymamy w streamingach, numer w 100% sygnowany jako Jack Grey? Tego jeszcze nie wiadomo.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz