Anna Dziełak

13.12.2019 (11:46)

Wiedźmin czyta Wiedźmina - to koniec plotek o serialu na podstawie gry?



Wiedźmin czyta Wiedźmina! Chociaż może brzmieć to absurdalnie, to właśnie to zaprezentował nam Netflix równocześnie z ostatnim zwiastunem serialu The Witcher, który premierę będzie miał już 20 grudnia. Henry Cavill wciela się w Geralta z Rivii w tekście Andrzeja Sapkowskiego! Zobaczcie jak przeczytał pierwsze z opowiadań, od którego wszystko się zaczęło.

Wiedźmin Netflixa to premiera, na którą wszyscy czekamy z wielkim napięciem. Serial opowiadać będzie o losach Geralta z Rivii, który od najmłodszych lat szkolony był, by zostać profesjonalnym zabójcą potworów. Główny bohater, wykonując swoją pracę, spotyka wiele przeciwności losu, poznaje ciekawe osoby, a nawet osobistości! Jego przeznaczenie mogliśmy poznać już wiele lat temu dzięki serii książek Andrzeja Sapkowskiego, na których opierać będzie się produkcja. Teraz główny aktor i Netflix postanowili pokazać światu, że warto sięgnąć po lekturę jeszcze przed pierwszym odcinkiem!

Wiedźmin Netflixa - piosenki Jaskra. Czy w serialu usłyszymy ballady barda z powieści?

 Henry Cavill wciela się w Geralta z Rivii w opowiadaniu Andrzeja Sapkowskiego

Henry Cavill przeczytał fragment opowiadania Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego, a nagranie można zobaczyć na YouTubie (i poniżej). Dlaczego jest to tak ważne? Od dawna wiemy, że gry CD Projekt Red cieszą się taką popularnością, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z istnienia książek! Twórcy serialu to jednak prawdziwi fani prozy Sapkowskiego i nie chcą, by świat zapomniał o tym, gdzie i jak zaczęła się ta historia. Pomysł spotkał się z dużą aprobatą fanów. Jesteście ciekawi? Poniżej możecie zobaczyć całe nagranie.




ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz