Dominik Pajewski

19.11.2019 (14:41)

Warszawski Koks w narożniku Joanny JędrzejczykTakiego wspomagania Joanna Jędrzejczyk nie miała w żadnym ze swoich dotychczasowych pojedynków. Po jej stronie podczas tej walki stanęli Owca i Ponczek z Warszawskiego Koksu. Z kim i o co biła się ta mocno umięśniona drużyna?

Stawką w walce był tytuł zwycięzcy drugiej bitwy Scrabble, w której zamiast prężyć muskuły trzeba było wykazać się bystrością umysłu, kreatywnością i znajomością polskiego. Pojedynek rozgrywał się na bokserskim ringu, a czas na ułożenie kolejnych słów odmierzał sędzia. Kto nie bał się zmierzyć z trzykrotną mistrzynią świata w MMA i chłopakami z Warszawskiego Koksu? Do odważnych należała drużyna kanału Hajlajt, czyli Michalina, Kornelia i Paweł.

MÖTLEY CRÜE REAKTYWUJĄ SIĘ NA TRASĘ PO USA! ZESPÓŁ CHCE POWRÓCIĆ I ZAGRAĆ Z WYJĄTKOWYMI GOŚĆMI

Jakim wynikiem zakończyła się ta potyczka nie zdradzimy, ale możemy zapewnić, że emocje były do ostatniej minuty. Zawodnicy dwoili się i troili, żeby rozproszyć uwagę przeciwników. Kilkukrotnie interweniował też sędzia! Na szczęście obyło się bez punktów karnych i ciosów poniżej pasa. Podczas rozgrywki grający mogli wykorzystać jedno z trzech kół ratunkowych. Obie drużyny skorzystały z tej możliwości. Ułożyły wyrazy, które nie figurują w słowniku, ale w kreatywny sposób uzasadniły ich sens. I tak oto poznaliśmy dwa nowe słowa: „watej” i „ajoji”.
Jeśli chcecie również i wy poznać ich znaczenie, zajrzycie na kanał Hajlajt, gdzie zamieszczona została relacja z pojedynku.Ta zacięta potyczka, toczona przez wyjątkowe osoby nie była ostatnią. Wszystko wskazuje na to, że Scrabble dostarczą nam jeszcze dużo emocji. O kolejnych bitwach będziemy Was informować na bieżąco.

BREAKING BAD W RZECZYWISTOŚCI. POLICJANCI ZATRZYMALI DWÓCH PROFESORÓW AKADEMICKICH KTÓRZY PRODUKOWALI NARKOTYK

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz