Dominik Pajewski

16.10.2019 (12:46)

Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodzinyTa historia brzmi jak scenariusz horroru, który niedługo ma trafić do kin. Okazuje się jednak, że te wszystkie wydarzenia, faktycznie miały miejsce, a piekło trwało aż 9 lat! Wszystko zostało odkryte przez przypadek.

Tego typu historia, mogłaby posłużyć za scenariusz do horroru, który zdobyłby z pewnością wielu widzów. Jednak holenderska policja, po odkryciu przekonała się, że tego typu historie dzieją się też w rzeczywistości. Pewna rodzina przebywała w piwnicy, ukrywając się przed światem, przekonana, że wkrótce nastąpi koniec świata.
 

10 CIEKAWOSTEK NA TEMAT NOWEGO 'JOKERA'. KILKA RZECZY WAS MOCNO ZASKOCZY


Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodziny

Sześć osób przebywało przez 9 lat w piwnicy, która mieściła się na terenie terenie jednego z domów. Jak dokonano odkrycia? Jeden z członków rodziny uciekł i szukał pomocy w pobliskim pubie. Właściciel lokalu poinformował policję, po tym jak porozmawiał z młodym mężczyzną. Jak relacjonuje właściciel pubu, Chris Westerbeek:
 
Chłopak zamówił pięć piw i je wypił. Potem porozmawiałem z nim, a on ujawnił, że uciekł i potrzebuje pomocy. Wtedy zadzwoniliśmy na policję. Miał długie włosy, brudną brodę, nosił stare ubrania i wyglądał na zdezorientowanego. Powiedział, że nigdy nie był w szkole i nie był u fryzjera od 9 lat. Mówił, że ma braci i siostry, którzy mieszkają na farmie. Powiedział, że jest najstarszy i chce zakończyć sposób, w jaki żyli.

Gdy policjanci przeszukali farmę, odkryli, że za szafą znajdują się schody do piwnicy, gdzie ukrywała się rodzina. Wszystkiemu przewodził 58-letni mężczyzna, który nie był związany z rodziną i nie był spokrewniony. Ujawniono także, że rodzina ożywiała się warzywami, które sama uprawiała. Policja podkreśla, że pytań jest więcej, a dochodzenie cały czas trwa.

NAJDZIWNIEJSZE RZECZY NA GOOGLE STREET VIEW, KTÓRE WYWOŁUJĄ DRESZCZE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz