Dominik Pajewski

25.11.2019 (15:32)

Nowy samochód Tesli stał się hitem sprzedaży! Elon Musk mówi o rekordzieElon Musk ponownie rozpalił internet i rynek motoryzacyjny. Do sprzedaży trafił nowy model Tesli, który momentalnie stał się hitem sprzedaży. Jak prezentuje się nowy model auta?

Elon Musk co jakiś czas robi szum w sieci, dzięki czemu głośno mówi się o jego projektach i o nim samym. O samochodach marki Tesla powiedziano już wiele, jednak gdy wszyscy myśleli, że to wszystko, to marka znowu zaskakuje, a Elon Musk mówi o rekordzie.

NERGAL PONOWNIE STANIE PRZED SĄDEM! ARTYŚCIE GROZI WIĘZIENIE
 

Nowy samochód Tesli stał się hitem sprzedaży! Elon Musk mówi o rekordzie

Samochód zyskal rozgłos nie tylko przez swój wygląd, ale również przez to, że kuloodporne szyby, nie wytrzymały rzutu metalową kulką. Sieć zalewają przeróbki, memy, a o to właśnie chodziło Muskowi. Wizjoner zakomunikował, że sprzedało się 187 tysięcy egzemplarzy, co jest pewnego rodzaju rekordem firmy. Cóż, nie da się nie zauważyć, że samochód, który jest z jednej strony obśmiewany i wadliwy, jest również tak bardzo pożądany przez kierowców. Jaka jest cena? Podstawowa wersja to 40 tysięcy dolarów, co nie jest aż tak wygórowaną kwotą, patrząc na to, jaki jest to samochód.


PORNHUB MA NIESPODZIANKĘ NA BLACK FRIDAY! MOŻNA KUPIĆ DOŻYWOTNIE KONTO PREMIUM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz