Dominik Pajewski

15.07.2019 (15:55)

Metallica wyda książkę dla dzieci. Poznaliśmy szczegóły 'The ABC Of Metallica'Metallica wiele razy podkreślała, że dzięki swoim fanom osiągnęła to, co ma obecnie. Zespół nie zapomina również o najmłodszych miłośnikach ich twórczości, do których skierowana jest książka 'The ABC Of Metallica'.

Metallica wiele razy podkreślała, że dzięki fanom osiągnęła wiele i to dzięki wsparciu od fanów, nadal może grać. Grupa ma wielu miłośników wśród najmłodszych i nie mogło to zostać niezauważone, tym bardziej, że najmłodszych jest coraz więcej na koncertach zespołu. Stąd pomysł, by stworzyć książkę  'The ABC Of Metallica'.

METALLICA ZAGRAŁA W SZWECJI, JEDNAK WYSTĘP WYWOŁAŁ KONTROWERSJĘ. CHODZI O KSIĘŻNICZKĘ


'The ABC Of Metallica' - zespół chce dotrzeć do najmłodszych poprzez książkę

'The ABC of Metallica' ma przedstawić najmłodszym fanom historię zespołu, jednocześnie przedstawiając kilka ciekawostek. Część dochodów ze sprzedaży specjalnej książki zostanie przekazana na cele charytatywne. Z pewnością najmłodszych fanów zespołu nie zabraknie na koncercie zespołu na PGE Narodowym w Warszawie. Grupa zagra 21 sierpnia, niestety, wszystkie bilety zostały już dawno wyprzedane.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz