Anna Skalik

10.04.2014 (13:29)

Linkin Park - The Hunting Party: gitarzysta System Of A Down gościem na nowej płycie Linkin Park. [VIDEO]Zespół Linkin Park zagra koncert w Polsce już 5 czerwca 2014, a 9 kwietnia poznaliśmy oficjalna datę premiery najnowszej płyty zespołu. The Hunting Party - bo taki jest tytuł krążka - ukaże się 17 czerwca 2014. Teraz pojawiły się kolejne ciekawe informacje o nowym albumie Linkin Park. Gościnnie wystąpił na nim gitarzysta System Of A Down - Daron Malakian.

The Hunting Party - to tytuł płyty Linkin Park, wyczekiwanej przez wszystkich fanów tej grupy. 9 kwietnia 2014 zespół zdradził także okładkę płyty i datę premiery albumu. Kiedy ukaże się the Hunting Party? Premiera już 17 czerwca 2014, czyli w niespełna dwa tygodnie po koncercie Linkin Park w Polsce - przypomnijmy, że zagrają we Wrocławiu a supportować ich będzie grupa Fall Out Boy.

>>> Linkin Park - nowa płyta The Hunting Party - zobacz okładkę i poznaj datę premiery <<<

Kilka dni temu pojawiły się też inne informacje na temat nowej płyty Linkin Park. Na The Hunting Party udzielał się m.in. gitarzysta System Of A Down - Daron Malakian. Na krażku pojawi się także Page Hamilton - frontman zespołu Helmet.

W tej chwili nie wiemy jeszcze, jaki był wkład tych muzyków w tworzenie The Hunting Party. Być może wkrótce pojawia się dodatkowe informacje - które na pewno Wam przekażemy. Jeśli nie - pozostaje czekać na premierę krążka.

>>> Nowa płyta Linkin Park - Mike Shinoda zdradza szczegóły <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz