Dominik Pajewski

26.06.2018 (10:23)

Lady Pank, Kasia Kowalska, Rogucki, Organek, Grzegorz Markowski i Marcin Wyrostek we wspólnym numerze [VIDEO]Lady Pank świętuje 35-lecie wydania swojego debiutanckiego albumu, z tej okazji przygotowano specjalną płytę. Na reedycji krążka, w znanych numerach pojawiają się goście, a jednym z przerobionych numerów jest 'Mniej niż zero' i to ze specjalnymi gośćmi.

Powiedzieć, że debiutancka płyta Lady Pank jest kultowa, to jak nic nie powiedzieć. Krążek to prawdziwa legenda, a znaleźć na nim możemy sztandarowe hity zespołu. Z okazji 35-lecia albumu, na rynku pojawiła się płyta 'LP1', która jest pewnego rodzaju hołdem dla krążka i to ze specjalnymi gośćmi.

Rezerwat - Najważniejsze przeboje: premiera nowego wydawnictwa
W znanych numerach zespołu pojawili się między innymi: Piotr Rogucki, Katarzyna Nosowska, Tomek Organek, Artur Rojek, Grzegorz Markowski i Kasia Kowalska. Artyści występują gościnnie w znanych numerach zespołu, pokazując ich nowe oblicze. Do sieci trafił klip promujący album i jest to nowe wersja kultowego kawałka 'Mniej niż zero', w którym możemy usłyszeć: Kasię Kowalską, Piotra Roguckiego, Tomasza Organka, Grzegorza Markowskiego i Marcina Wyrostka. Posłuchajcie jak to wszystko zabrzmiało:
 

Wcześniej w sieci pojawiła się nowa wersja utworu 'Tańcz głupia tańcz' z gościnnym udziałem Macieja Maleńczuka:
 

Męskie Granie 2018 - Początek: zobacz jak powstawał teledysk

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kirk Hammett twierdzi, że ma masę materiału na nowy album Metalliki

  2019-10-14
  Metallica w ostatnich latach, ma dość duży problem z regularnym wydawaniem płyt. Oczywiście, grupa ma już taki status, że mogłaby nic nie wydawać, jednak wielu fanów, chciałoby usłyszeć nowy krążek. Okazuje się, że Kirk Hammett ma trochę materiału, który może wykorzystać na nowy album.
 • Abbey Road nie miał być ostatnim albumem The Beatles. Szczegóły zdradził Ringo Starr

  2019-10-14
  50 lat temu, 8 sierpnia, najsłynniejszy zespół świata wyszedł z EMI Recording Studios w Londynie, by udać się na najbardziej ikoniczny spacer wszech czasów. Iain Macmillan sfotografował The Beatles, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych. Kultowe zdjęcie trafiło na okładkę albumu 'Abbey Road', który w tym roku doczekał się jubileuszowej reedycji. Ringo Starr zdradził, że nie miał to być ostatni album zespołu.
 • 10 ciekawostek na temat nowego 'Jokera'. Kilka rzeczy Was mocno zaskoczy

  2019-10-14
  Film o Jokerze był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w 2019 roku. Fani DC pokładali w filmie ogromne nadzieje i zostały one raczej spełnione. W sieci pojawia się również, coraz więcej ciekawostek na temat produkcji, my postanowiliśmy wybrać 10 najbardziej zaskakujących.
 • Lars Ulrich skomentował odwyk Jamesa Hetfielda. Jest jedna rzecz, która go zaskoczyła

  2019-10-14
  James Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, słowa wsparcia wysyłają fani oraz przyjaciele z muzycznego świata. Lars Ulrich postanowił również skomentować całą sytuację.
 • Mural z twarzą Kory został zdewastowany!

  2019-10-14
  Mural z twarzą Kory, to piękny obraz, który zmienia się wraz z porami roku. Niestety, komuś mocno musiał przeszkadzać, skoro postanowiono go zdewastować...
 • Rammstein w 1 z 10. Jak uczestnik poradził sobie z pytaniem, związanym z zespołem?

  2019-10-14
  W programie 1 z 10 pojawiają się pytania, które potrafią skutecznie zbić z tropu. Jednak tym razem,  pytanie muzyczne trafiło na uczestnika, który bez problemu zidentyfikował artystę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz