Dominik Pajewski

19.11.2019 (10:47)

Joker otrzymał prestiżową nagrodę na polskim festiwaluJoker to absolutny fenomen i film, o którym będzie się mówiło bardzo, bardzo długo. Produkcja zbiera masę nagród, w tym na festiwalach w Polsce! Jurorów jakiej imprezy zachwycił film?

Joker to wydarzenie, które dosłownie wstrząsnęło rynkiem, fanami komiksów i ludźmi, którzy uważali filmy na podstawie komiksów, za słabe i cukierkowe. Wstrząsający dramat, który pokazuję nam, jak narodził się mistrz zbrodni, jest doceniany na całym świecie. Okazało się, że jury na pewnym polskim festiwalu, również zachwyciła się amerykańską produkcją.

JOKER - POWSTANIE KONTYNUACJA? REŻYSER ODPOWIADA


Joker otrzymał prestiżową nagrodę na polskim festiwalu

W dniach 9 -16 listopada 2019 roku, w Toruniu odbył się  Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage. Jurorzy nagrodzili film Todda Phillipsa Złotą Żabą, czyli główną nagrodą konkursu. Autorem zdjęć do 'Jokera' jest Lawrence Sher. Film doceniła również publiczność festiwalu. Jak widać, 'Joker' nie ma sobie równych.

JELONEK I PIOTR FRONCZEWSKI W 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz